4.5

Taş Devri - Çizgi Film

önce - dizi-film kategorisine prensesvira ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Yaba daba duu. Çocukluğumdan kalanlardan bir tanesi. hep çakıl olmak isterdim. Taş devrinde nasıl yaşanır derseniz işte böyle olmalıydı diyebilirim. Fred, çakıl, barni, bambam, vilma ve dino kareakterleri şimdi yaş günlerinde karşımıza çıkıyor.

4

taş devri çok öncelrden yapılmış olan bir çizgi filmdir. bir de filmi de yapılmıştır.bu film 1960 yılında amerika da yapılmaya başlandı bu çizgi film taş devri çağında buradaki insanların komik yaşamlarını anlatır.bu film karakterleri mesela fred çakmaktaş karısı vilma çakmaktaş kızları çakıl çakmaktaş köpekleri dino barni moloztaş karısı beti moloztaş vardır.

paylaş - şikayet
4

Çocukluğumda bizde hatıra olarak Kalan çizgi filimlerden birtanesi çakmaktaş aile ve komik sahneler . Amerikana iat bir çizgi filmdi. Genellikle çakıl taşları filan ve taştan evler filan vardi

paylaş - şikayet
5

Taş devri çizgi filmi çocukluğumuzda izleme fırsatı bulduğumuz gerçekten çok zevk veren ve eğlendiren bir çizgi filmdi. Ben çok severim ve sık sık izlerim. Artık eskisi gibi değil, televizyonda bu çizgi filmlerin yerini birçok farklı şey aldı. Çizgi filmde dinazorlar olduğunu hatırlıyorum. Onun dışında maalesef çok hatırlayamıyorum.

Taş Devri - Çizgi Film ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.