5.0

Vampir Kurt adam

önce - kişi kategorisine YaŞaR-öÇaL ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

ikisinin bir insanda bulunması cok zor . vampirlerin üreyemediği ve sonradan vampir oldugunu düşündüğümden bunun imkanı yoktur. fakat kurt adam ve vampirlerin dönüşümleri ve kavgaları filimlerin vaz gecilmez sahnesidir. the orjinal de cok güzel işlemişlerdir.

5

Vampir ve Kurt adamlar fantastik filmlerdeki en sevdiğim karakterlerden biridir. Vampirler kan emerler ve ölümsüzdürler. Kurt adamlar ise dolunayda güçlenen ve istediğinde insanken kurt adama dönüşen karakterlerdir. Birçok filmde temelde aynı olsa da tasvirleri değişebiliyor. Ayrıca melez olan türlerde konu ediniyor. Hem vampir hem kurt adam

paylaş - şikayet
5

Vampirler ve kurt adamlar genellikle yabancı filmlerde ve yabancı dizilerde karşımız çıkan olağanüstü yaratıklardır. Bu yaratıklardan biri olan vampir, hepimizin alacakaranlıktan tanıdık olduğu bir yaratıktır. Fantastik dizi ve fimlerde yer alırlar. Vampirler güneşe çıkamazlar bu yüzden karanlık ve kapalı yerşerde yaşarlar. İnsanların kanlarını emerek beslenirler ciltleri solgundur. Kurt adamlar ise yine alacakaranlık serisinde mevcut olan bir başka yaratıktır. Kur adamlar normalde insandırlar ama dolunay olduğu zaman bir kurt adama dönüşürler.

Vampir Kurt adam ortalama puanı 5.0

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler