4.7

Fragman

önce - dizi-film kategorisine Volkansakin ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan

4

Bir dizinin veya bir filmin nasıl olduğunu dizi için önümüzdeki bölümde neler olacağını anlatan, bir film için ise filmde ne konu işlendiğini tanıtımının yapıldığı kısa metrajlı yaklaşık 1-2 dakikalık filme fragman denir.

4

Fragman film ve dizilerin yeni bölüm başlamadan günler ve ya haftalar önce filmin içinde kesitler olarak verilir. Genelde filmin izlenmesi için heyecanlı ve can alıcı yerlerinden koyup fragman yaparlar

paylaş - şikayet
5

Televizyon dizilerinde ve programlarda yeni bölümleri bir dakikalık bir özet vermesidir.

paylaş - şikayet
5

Bir filmin, dizinin hakkında ilgi çekebilecek sahnelerin küçük küçük birleştirilerek toplanması ile bir kaç dakikalık videolara fragman denir. Bu sayede film veya dizi hakkında bilgi edinebilir bazı fragmanlar film hakkında spoiler verebiliyor dikkat etmek gerek.

paylaş - şikayet
5

Fragman ön gösterim demektir.Filmin,belgeselin ya da bir programın içerisinden bazı önemli kesitleri alıp ordan parçalar sunmaktır.Fragman yabancı bir kelimedir ve türkçe olarak ön gösterim terimi kullanılmaktadır.Özellikle yapımcılar içeriğin içinden en beğenilecek ve dikkat çekici bölümleri fragman olarak seçerler ki izlenme oranları ve merak konusu daha yüksek olsun .Dünya da bazı kişiler bir içeriği izlerken çoğu zaman fragmanlara bakarak da kalite konusunda yorum yapabilmektedir.

5

Bazen rüyalarda gerçek oluyor aslında ama biz unutuyoruz. Bir rüya görüp gerçekleşmesini isteyip yazdıysan umarım gerçek olur. :)

paylaş - şikayet

Fragman ortalama puanı 4.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.