4.4

Cici Bebe

önce - ürün kategorisine mersinli ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Çocukların yediği bisküvi olmasına rağmen yedikçe yiyesim gelen bir büskivü bence tüm bisküvilerden daha güzel süt pekmez veya bal ile de çok güzel oluyor

5

Besleyici ve aynı zamanda lezzetli bir bisküvi. Sütle ya da sade olarak tüketilebilir.

4

Çocukken çok severdim bu lezzeti bayıla bayıla yerdim ama artık pek lezzetli gelmiyor normal ve sıradan geliyor tadı bana göre , önceden farklı değişik bir lezzet gibi gelirdi,şuan sıradan bir şeymiş gibi geliyor.

paylaş - şikayet
5

Genelde çocuklara yedirilen bisküvisidir. Yanlız bu zamanda büyüklerinde tükettiği ayrıca pastalarada kullanıldığı bisküvi türüdür. Sütle birleştirilip mama haline getirilip bebeklere yedirilir, cokda lezzetlidir.

paylaş - şikayet
3

Bebekler için üretilen bisküvi türü. Aslında hazır gıda olduğu için önermiyorum çok fazla tatlı bir ürün onun yerine evde yapılani daha lezzetli içine şeker yerine pekmez katılarak tatlandirilabilir.

5

cici bebe çocukluğumda çok yediğim bir bisküvi çeşididir.genelde bebekler için yapılır.tadı çok güzeldir.sütlü olursa daha mükemmeldir.

paylaş - şikayet
4

Hala severek yedigim bisküvilerden birtanesidir çünkü gerçekten cok lezettli bir tadı var süt ile uyumu da ayrı bir güzel çocukluğumdan beri hep ayni paket ve ayni tat

Cici Bebe ortalama puanı 4.4

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan