3.7

Stres Çarkı

önce - ürün kategorisine Volkansakin ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

Son bir kaç seneye kadar müthiş bir patlama yapmıştır stres çarkaları heralde satış rekorları kırmıştır. Elinde döndürülen ve çok hızlı aynı zamanda ışıklı olanlarıda mevcuttur tanesi 10 liradan satılıyordu.

5

Hic bir işe yaramayan gereksiz bir alet, cocuklara alinabilecek oyuncak olarak kullanılır, fiyatı 10 tl diye biliyorum. Bir dönem çok meşhur oldu ve bayaği satıldı ama şimdi durdu.

paylaş - şikayet
3

2017 yılında moda olan içinde bilyeler olan çevirdikçe stresi azalttığı düşünülen plastik ve demir aksamlı çeşitleri olan el oyuncağı

paylaş - şikayet
5

İnsanlar tarafından tercih edilen bir zaman sıkıntısını giderme aracı. Küçük rulmanlarla birbirine bağlanan parçalar elle çevirilir. Bu çevirme ise insana keyif verir. Günümüzde moda olmuştur. Ses çıkartan türleri de vardır. Dönen rulmanlar stresi alır, tok eder. Yersen.

paylaş - şikayet
2

Bir işe yaramayan alettir hiçde adı gibi strese iyi gelmiyor daha çok sinirleri bozuluyor ,saçma sapan şeyler çıkarıyorlar satsın da para kazanak diye , ama bari işe yarasa o işede yaramıyor değmez hiçbirşekilde kullanmaya ve satın almaya.

paylaş - şikayet
5

Pekte bir amacı olmayan ama internet ortamı sayesinde popüler olmuş bir alettir. Youtube üzerinde bolca adına videolar çekilen ve popülerliği sayesinde saçma fiyatlar konan bir şey. Basit bir mekanizması var alıyorsun çeviriyorsun sadece.

paylaş - şikayet
2

Stres çarkları bir ara çok moda olan bir oyuncaktı. Stresi aldığı söyleniyordu ama insan gördükçe daha fazla strese giriyordu. Tüm youtuberların sırası ile çevirip kanalına koyduğu stres çarkları çocuklarında gözdesi olmuştu. Stres çarkının ışıklı modelleri de bulunmaktadır ve aynı zamanda oldukça pahalıdır. Verilen paraya da değmez. Çünkü hiçbir işe yaramaz.

Stres Çarkı ortalama puanı 3.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.