4.1

Emret Komutanım

önce - dizi-film kategorisine gonca99 ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Emret komutanım dizisi, 9 Haziran 2005 yılında gösterime başlamıştır. Baş rollerinde Sarp Levendoğlu, Sermiyan Midyat Arda Kural oynamaktadır. İstanbulda askerliğini yapan bir grup askerin konu edildiği, dönemin en ilgi çekici dizilerinden birisidir.

paylaş - şikayet
4

Televizyonda yayınlanan güzel dizilerden biriydi , asker dizileri güzel oluyor buda güzeldi ama bir süre sonra hemen bunuda bitirmişlerdi , her karakterin bir hikayesi ve eğlenceli tarafı vardı ,beynimizde anı kalan dizilerden biridir.

paylaş - şikayet
5

2005 yapımı Show Tv dizisidir. Asker temalı bir sitcomdur. Arda Kural, Sarp Leventoğlu, Seda Akman, Nil Erkoçlar, Ufuk Özkan ve Şermiyan Midyat gibi oyuncuların yer aldığı sitkom tarzı dizidir.

4

Emret komutanım ilk bölümü 9 Haziran 2005 de yayınlanmış olan bir dizidir. Emret komutanım dizisinin türü komedidir. Dizi de Arda Kural, Sarp Levendoğlu ve Nil Erkoçlar gibi ünlü isimler rol almaktadır. Emret komutanımda ki foto Fato karakterini canlandıran Nil yani Rüzgar Erkoçların eski hali dizinin bitmesinin üzerine uzun yıllar geçmesine rağmen ilk akıllara gelen olmuştur.

4

Güzel bir diziydi. Karakterler çok eğlenceliydi. Ailecek izlenebilecek bir diziydi.

paylaş - şikayet
4

Emret Komutanım, başrollerinde Arda Kural, Sermiyan Midyat ve Sarp Leventoğlu gibi isimlerin oynadığı bir askeriye dizisidir. Dizi oldukça keyifli ve komik mecaraları anlatır. Arda Kural'ın başarılı oyunculuğunu ve ışıltısını doya doya göedüğümüz nadir dizilerden bir tanesidir.

paylaş - şikayet
3

Emret komutanım uzun bir süre televizyonda yayınlanmış bir askeri dizidir. Bu dizi birçok insan tarafından çok sevilerek takip edilmekteydi. Hatta dizi bittikten sonra dizinin eski bölümleri yayınlanmaya devam edildi ve insanlar hala çok fazla izliyordu. Ancak sonra birden ortadan kayboldu ve öğrendik ki dizinin oyuncuları doğru düzgün ödeme bile almamış.

Emret Komutanım ortalama puanı 4.1

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.