3.8

Minecraft

önce - oyun kategorisine zorlucevdet ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

Minecraft bir açık dünya oyunudur. Mojang şirketi tarafından üretilmiştir. İçinde hayatta kalma deneyimi yaşanabilir. Diğer oyuncularla savaçlar yapılabilir. Pek çok mimari yapı yapılabilir. Hayal dünyasını geliştiren bir oyundur. Yaratıcı modda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Minecraft
3

Bu oyunu oynamadım ama izlediğim kadarıyla biraz sıkıcı oluyor zor ve tehlikeli oyunlar daha güzel bence

5

Minecraft günümüzde daha çok küçük yaş kitlesinde gördüğüm ama her yaş kişinin oynayabileceği oyunlardan biridir. Karakterlerin ve çevrenin görüntüsü piksel olarak görülse de içerik olarak gayet yaratıcı bir oyundur. Çünkü oyun içerisinde ev kurulabilir, hayvanlara bakılabilir, avcılık, kazı, toplama ve benzeri birçok şey ile toplanan ürünler sayesinde yeni eşyalar veya binalar yapılabilir. Bu açık dünyada yapılabilecekler tamamen kişinin hayal gücüne kalmış durumda çünkü imkanlar oldukça fazla.

paylaş - şikayet
3

Minecraft, günümüzde o kadar popüler olmasa da bir zamanların en ünlü oyunudur. Herkes bu oyunu oynayıp videoya çeker ve Youtube gibi yerlere atardı. Bugün çok ünlü ve başarılı olmuş pek çok Youtuber Minecraft oynayıp videolarını Youtube'a atmışlardır. Bu oyunu oynamayı denedim ama maalesef beceremediğim için bıraktım.

Minecraft ortalama puanı 3.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler