4.3

Semra Kaynana

önce - kişi kategorisine Ormanci ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Bir dönem gelin kaynana programlarında itici dikkat çeken tavırları ile karşımıza çıkıp Sinem isimli sessiz sedasiz kızcağıza çektirdigi zulümle meşhur olup "aşıkım, daldandala" gibi sürekli kullandığı şahsi ifadelerle şarkılara bile konu olup televizyon dizilerine konuk olsada oğlu Ata nın intihar ederek hayatına hazin bi biçimde son vermesiyle kayıplara karışmıştır.

4

Semra kaynana olarak bilinen bu kadın 2000'li yılların başında yayınlanan gelinim olur musun adlı yarışmada ki kaynana adaylarından birisi. Oğlu Ata ile katıldığı evlenme programında oğlu gelin adaylarından Sinem'i beğenmişti ancak Semra kaynana bu ilişkiye şiddetle karşı çıkmıştı. Hatta Semra kaynananın yarışmada kullandığı daldan dala aşıkım da aşıkım gibi replikleri bayağı bir eğlence konusu olmuştu.

4

Bir zamanlar yayınlanan Gelinim Olur musun adlı yarışmanın meşhur kaynanası. Oğlunun orada seçtiği gelini kabul etmemişti. Daha sonrasında oğlu ATA bir otel odasında hayatını kaybetti. O dönem çok üzülmüştüm o çocuğa öyle bir anneye sahip olduğu için.

Semra Kaynana ortalama puanı 4.3

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler