5.0

Barış Akarsu

önce - kişi kategorisine Cengaver ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Akademi Türkiye ile meşhur olmuştu. Sesiyle Cem Karaca yı andırırdı. Çok erken yaşta trafik kazasında kaybettik. Ruhu şad olsun.

5

Barış Akarsu Akademi Türkiye yarışması ile üne kavuşan başarılı bir şarkıcıdır. Katıldığı yarışma programı sayesinde tanınarak kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Üstelik bu müzik yarışmasının birincisi de Barış Akarsu oldu. Çıkardığı tüm şarkılar dönemin popüler şarkıları arasına girdi ayrıca yalancı yarim adlı dizide de Merve Sevi ile başrolü paylaştı. 2007 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonucu genç yaşta hayatını kaybetti.

5

Barış Akarsu Bir yarışma sonucunda tanıdık iyi bir sanatçı ve iyi bir oyuncu en son Yalancı Yarim dizisinde oynuyordu ve onun o dizideki rolü babası zengin Ama şoför olarak çalışıyordu sonrasında bir kaza sonucu kendisini kaybettik Allah'tan rahmet diliyorum Barış Akarsu

paylaş - şikayet
5

1979 doğumu barış akarsu 2004 yılında atv de yayınlanan akademi türkiye yarışmasına katılmıştır.vede buradan da birinci olarak bitirmiştir.vede bundan sonrada müzik yapmaya başlamıştır ondan sonrada bir çok dizide de oynamıştır. albümlerinin adları ayrılık zamansız gelir ıslak ıslak gibidir.2007 yılında da bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

paylaş - şikayet

Barış Akarsu ortalama puanı 5.0

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.