+3

Sakin ol sampiyon (;

3 0
paylaş
+3

Sorularını canlandırayım bugün faydası olacaksa, ap gelmemesi kişisel olmayabilir, bazı günler bazı kişilere ya da kategorilere geliyor belki.
Biliyorsun geyiğe yazma, cevap bonuslarını al.

6 yorum
+2

Dün saat 17:00'dan beri dünya kadar mesaj yazdım ama doğru düzgün bonus AP alamıyorum. Ne yapayım goygoy mu yapayım, flood filan mı yapayım bonus AP alabilmek için. Hayır herkes tıkırında almaya devam ediyor iken ben neden alamıyorum yalnızca. Afaroz mu etti beni algoritma...

+1

Ben daha yeniyim :)

1 0
paylaş
+2

Bazı günlerde bazı üyeler bonus AP alamıyor doğru düzgün. Bu dikkatimi çekti uzun zaman önce. Her üye farklı dönemlerde yaşıyor bu sorunu. Herkese uygulanmıyor ama arada bazılarında böyle şikayetler oluyor. Bende de olmuştu birkaç kere. Bugün, yarın düzelir sizinki de.

2 0
paylaş
+3

Benim gördüğüme göre saat beşten altıdan sonra daha çok puan veriliyor diye düşünüyorum yani İnsanlar da bu saatten sonra af puanı gelmiyor diye kimseden duymamıştım Belki de soruları denk getiremiyor olabilirsin.

3 0
paylaş
+1

Sitenin belli saatlerin de siteye giren uyelerin esit sekilde kazanmalari icin ap alamamis olabilirsin. Cevaplarin kaliteli ozgun ve bilgilendirici fakat site bazi saatlerde misal sabah saat 10:40 da yogunluk oldugundan az ap verip adil davranmaya calisiyor. Aksamda saat 16:45 den 22:30 kadarda hic denecek kadar az veriyor. Bence yogunluga uyelerin aktifligine gore vermektedir site. Bende yer yer bonus ap alamadigim zamanlar olmustur fakat 23 den sonra her 2 cevaptan birinden 30 ap almisimdir. Fakat sitenin adil davranip herkesin emegi bilgisine gore ap bonus dagitip hic bir üyeyi uzmemeli ve de herkesin emegi kadar verilmelidir.

1 0
paylaş
2 yorum
+2

Site bonus verse de ödeme vermiyor, 2 aydır ödeme bekliyorum, bakalım bu ay ödeme yapacak mı

2 0
paylaş
+3

Vallahi bana da vermiyor sistem. Hiç üzülme. 330 bonus anca almışım. Ben 50 soru cevaplayınca bile daha iyi sonuç elde ediyordum. Tüm gün aktif olsam bile hiçbir şey değişmiyor gibi hissediyorum.

3 0
paylaş
+3

İnanır mısın bugün günlük bonuslar hariç 300 AP puan kazandım. Sistem beni bugün pek sevmedi. Hiç ummadığım cevaplara AP puan veriyor. Arzuladığım cevaplara zırnık koklatmadı. Beni hep ters köşe yaptı bugün. Alacağın olsun, bugünün yarını da var. Hallederiz kardeş rahat ol..

3 0
paylaş
+1

Ben hic bonus almadim. Bonus AP noluyor bana aciklayiniz talep ediyorum

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.