+4

Yaprak sarması etli mi olur etsiz mi?

    -   Anket
4 0
9 yanıt   -  
+1

Etsiz daha güzel oluyor.

1 0
paylaş
2 yorum
+1

Etsiz her türlü daha güzel oluyor. Etli biraz ağır olduğu için.

1 0
paylaş
+2

Etsiz güzel olur çünkü her eti herkez yemez ve insanların damak tadına uymaya bilir.

2 0
paylaş
+1

Etsiz daha güzel oluyor herşeyi tadıyla yemek lazım et olursa o zaman başka bir tat verir o da güzel olmaz benim açımdan.

1 0
paylaş
+1

İki türlüde güzel ama etli olan daha ağır oluyor tabi yoksa her türlü gideri var sonuçta zeytinyağlı yaprak sarması yaniii :)

+1

İki türde de yaprak sarması güzel olur. Zeytinyağlı olacaksa çokça etsiz tercih edilir. Yaprak sarması diyince akan sular durduğundan dolayı benim için etli veya etsiz farketmez.

1 0
paylaş
+1

Ben yaprak sarmasını etsiz seviyorum zeytinyağlı olmalı içinde acısı bol olmalı baharatı yerinde olursa daha lezzetli olur.Lahana sarması yapıyorsak onun içerisine biraz kıyma koyabiliriz.Diğer türlü yaprak sarmasında et sevmiyorum.

1 0
paylaş
+1

iki türlü de olur ben zeytin yaglı seviyorum dha açok etsiz olmasını dahaçok seviyorum bu kişiye kalmış bir damak tadı aslında naısl seviyorsa aslında ona kalmış bir durumda

1 0
paylaş
-1

Bana kalırsa bol zeytinyağlı ve etli daha güzel oluyor, benim damak tadıma en uygun olan yaprak sarma budur diyebilirim. Bu soru kişilerin damak tatlarına göre değişebilir, kimi etli kimi etsiz yemekten daha hoşnut olabilir ama bana göre kesinlikle etli ve zeytinyağlı yaprak sarması daha güzeldir.

0 1
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.