+3

Ünlülerin uyuşturucu davasında karar! Çağatay Ulusoy,Gizem Karaca ve Cenk Eren'de var!!

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 4. Ceza Dairesi, aralarında oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'in de bulunduğu 13 sanığı "uyuşturucu madde kullanma" suçundan 10'ar ay hapis cezasına çarptırdı.

Ünlülerin uyuşturucu davasında karar! Çağatay Ulusoy,Gizem Karaca ve Cenk Eren'de var!!
3 0
8 yanıt   -  
+4

sanki cezaevine girecekler kanun herkese kanun değil artık parası olan bir şekilde yırtıyor para cezası alırlar en fazla

4 0
paylaş
+3

Bunu ben de bugün görmüştüm televizyonda.Yani uyuşturucu olduğu için konu hapis istenmesi gayet mantıklı bence.

3 0
paylaş
+4

Ünlü ya da değil uyuşturucu kullanan da bedelini ödemeli, hapisse hapis! Hatta sadece hapisle de kalmamalı bana göre.. Eskaza ünlü olmuş tiplerin para bulunca sapıtması ilk değil, psikolojik destek lazım bunlara.. Normal değiller çünkü..

4 0
paylaş
+3

Çok uzayan bir dava. Artık çözüme kavuşmalı. Göz önünde olan insanlar kendilerine dikkat etmeliydiler. Toplumu etkilemekteler.

3 0
paylaş
+4

Uyuşturucuuuuu..... En kötü alışkanlıklarsan bir tanesi. Hatta en kötüsü diyebilirim. Onun o anda verdiği zevk ve kafaya hiç bir şey takmama olayı iyi geliyor kullanalanlara sanırım. Sadece ünlüler dünyasında değil şu an ülkemizde ünlü filan olmayan normal insanlar arasında da oldukça yaygınlaşmış durumda malesef.

4 0
paylaş
+2

ünlülerin yeni eğlenceler adı altında yaptıkları ahlaka ve kendilerine uymayan uyuşturucu gibi illeti özenti ve paranın verdiği rahatlık yüzünden yatırım yapmaları gerekirken uyuşturucu denen illete bulaşarak hayalarını karartıp birde mahkeme mahkeme sürünmeleri ne yazık ya. uyuşturucu ile ilişkilendirilmekte cagatay gibi kamara önündeki kişileri itibarını da zedeleyeceğinden keşke hiç uyuşturucuya bulaşmasalardı derim hep.

2 0
paylaş
+1

Ne karar verildi bilmiyorum. Ama kanunlar delillere göre herkese eşit olmalı. Bassi geçenler ise bilgi ve becerileride olmasada TV şöhretiyle insanların hayran duydukları örnek alınan kişiler ve daha dikkatli olmalılar.

1 0
paylaş
+2

Ünlü oldukları için ayrımcılık yapılmamalıdır. 10 ay onlar için çok kısa bir süre. Ünlülere zorla uyuşturucu kullandırmıyorlar. Özenti olduğu ve çevreye kötü örnek olduğundan cezası daha fazla olmalı.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler