+2

Okuyanlar var genelleme yanlış olur.Ben günde 1000 sayfa okuyan birini tanıyorum.Arkadaşlarımdan biri.Bende sevdiğim kitap olursa okurum yani.

2 0
paylaş
1 yorum
+3

Kitap okumanin kızı erkegi olmaz hem Bu devirde kitap okuyanların sayısı bayağ azaldı hatta artık nadir . Artık herkes sosyal medyada takiliyyy.

3 0
paylaş
+2

Sen okuyosaann bencil kısılıgınle Turk erkekleri hayli hayli okur

1 yorum
+1

Okuyanlar var ancak kadınlara oranla daha az sayıda diye düşünüyorum. Çünkü erkekler genellikle kitapları gereksiz olarak düşünür. Kitapların sadece duygulara hitap ettiğini düşünürler ancak öyle olmadığını bilenler alır okur. Duygulara hitap eden kitapları alıp okuyan erkeklerde var ancak sayıları çok az. Genelde fantastik,bilim kurgu,bilim,kişisel gelişim gibi daha çok beyinle alakalı eserleri okumayı seviyorlar. Benim gözlemlerim bu şekilde.

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Kızların çoğu zaten aşk romanları ergen tarzı okuyor. Çok nadir güzel kitap okuyanları. Erkeklerde ise okuyanlar kaliteli kitap okuyor gördüğüm kadarıyla . Ve daha çok erkekler kitap okuyor etrafımda öyle .

2 0
paylaş
3 yorum
+2

Kitap okumanın cinsiyeti mi var? Kadınlarımız kadar okumuyor olabiliriz ama bizde okuyoruz ilgimizi çeken kitapları.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Kitaba vakit ayırcana daha hayırlı işler yap mesela soru sor oyun oyna vs vs vs matematşk çalış

1 0
paylaş
+1

yooo... alakası yok. kitap okumayı sevmeyen çok, doğru ama yani kitap okuyan çok erkek de gösterebilirim yani. hepsi de okumaz diye birşey yok yani.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.