+1

Her ikisi'de o an hangi duyguyla gitmek istediğime bağlı bir şey.

1 0
paylaş
+1

Ben Deniz kenarını tercih ederim deniz kenarı daha güzel olur Daha bir duanın içinde olursun deniz kenarında olduğunu mutluluk duyarsınBu yüzden deniz kenarı tercih ediyorum her zaman ona diyeceğim

1 0
paylaş
+1

Teknolojinin olumsuz etkenlerinden biri de beton yığınlarına hapsolmak ve bundan mutluluk duymak tabiki deniz kenarı ve eşşiz huzuru

0

Yapacağım ise göre değişir eğer alışveriş yapacaksam deniz kenarından ihtiyacımi karşılayamam avm ye giderim. Diğer yandan bir yere gitmek isteseniz nereye giderdiniz gibi bir soru olsaydı deniz kenarı tabi o dalgalar o güneş kum kuşlar dalgasın sesi o tertemiz koku o rahaylik ve huzur tabi ki tercihim deniz kenarı olurdu.

0 0
paylaş
0

Adım attığımız her yer Avm işim olmadıkça aylarca gitmem şimdi bile hatırlamıyorum en son ne zaman gittim diye ben o kadar uzağım ki oradaki insanlar bana zombi gibi geliyor herkes tikican olmuş avm starbuckslarından çıkmasınlar dünyaca ünlü markaların poşetleri kollarında olsun bol bol alışveriş yapsınnlar oturup avm cafelerinde insanları kesip yorum yapsınlar hepsi benden uzak olsun beni sahil kenarındaki eşsiz bucaksız huzura bıraksınlar :)

0

Oldum olası avmlerin o kasvetli kokusunu hiç sevmedim sevemedim. Sanki bize bişeykeri aldırma derdinde. Sürekli yürüyüp magza gezmemek bence saçma. Ama deniz kenarı öylemi. Ferah temiz su sdsiyke kumsalda oturursun hele bide yazsa o denize virip serinlemek bambaşka bir şey.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.