+3

Maşallah. Kazancınız daim olsun. Çok iyi bir rakam olmuş gerçekten de. Ben hiç o kadar ödeme almadım şimdiye kadar. Tebrik ederim. Güle güle harcayın.

3 0
paylaş
+2

İlk olarak tebrik etmek isterim yaklaşık 150.000 AP ne kadar süre biriktirdin yada şu şekilde sorayım neden kurun yükselmesini beklemedin merak ettim doğrusu. Ben henüz ödeme almadım zaten 15 gündür varım sitede inşallah önümüzdeki aya bu soruya bir cevap verebilirim. :)

2 0
paylaş
1 yorum
+1

maaşallah. güle güle harca . şimdi akıllarda deli sorular. ne kadar zamanda bu kazancı elde ettin.

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Ne yaptın banka mi soydun? :) Hayırlı olsun

2 0
paylaş
1 yorum
+1

tebrik ediyorum güzel rakama ulaşmışsınız.benimde talebim biraz önce hesabıma geçti.site son güne bırakarak üyeler için güven sorunu oluştursa da ben öğleden sonra mutlaka yatacağını tahmin ediyordum.bol kazançlar dilerim.

1 0
paylaş
2 yorum
+5

@ksvls88 @cobyy_brynt @subat1802 @Ataberkky @cherubgirl herkese teşekkür ederim yatmaz diye düşünmemek gerekir biraz geç olabilir ama yatıyor inşallah bugün yatması gerekenlerin hepsine paraları yatar.ama bazı arkadaşlar umutlarını kesmişlerdi galiba.

5 0
paylaş
+2

Ooo süper vallahi güle güle kullan hakkındır o kadar az miktarla epey birikim yapmış olmalısın ki böyle bir parayla karşı karşıyasın hadi hayırlı olsun :)

+2

Oooo tebrik ederim sizi nasıl biriktirdiniz o kadar parayı helal olsun valla güle güle yiyin paranızı hak etmişsiniz

2 0
paylaş
+1

Bende bekliyorum hayırlı olsun bakalım. Güle güle harcayın.

1 0
paylaş
+1

Hay maşallah kaç ayın birikimi bu para. İlk ödemenin filan herhalde. Ben de 8 Ekim 2018 tarihinde üye oldum ve ilk ödemi 7 Ocak 2019'da aldım. Tebrikleri bu arada günlerimizde harcayın.

+2

Hayırlı olsun güle güle harca benimde yatmış umarım ödemesini almayan kalmamıştır arkadaşlar herkese kolay gelsin :)))

2 0
paylaş
+1

Bu ay sanırım en çok maaş alan üyeler listenie adını yazdırdı. İmrenilecek bir başarı tebrik ederim. Seninle iftihar ediyorum. Müsadnizle ayakta alkışlanlmak istiyorum bu sahneyi. Ee ne zaman ıslatıyoruz?

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.