+3

Sorunu tam olarak anlayamadım. Ancak soru ve cevap ayrı ayrı AP puanı veriyor. Sorduğun soru mantıklı ve merak edilen bir soru ise o sorudan çok fazla AP kazanabilirsin. Aynı şekilde cevabından da fazla AP kazanmak mümkündür.

3 0
paylaş
+1

Soru sormak cevaplar iken ki ap değerini arttirmıyor.İkiside ayrı soru sormanın cevap verirken kazanılan ap değerine etkisi yoktur.

1 0
paylaş
+2

Bende sorunu tam olarak anlamadım ama diyorsan soru sormak mı cevap vermek mi fazla AP kazandırıyor diye. Ben sana cevap vermek derim.çünlü cevaplarda bonuslar vardır.

2 0
paylaş
+2

Şimdi kardeşim sizler daha çok cevaplar verecek olursanız sizlere daha iyi apler gelebilir. Fakat sizler de sorulara cevaplar vermezseniz sizlere bir şey gelmez.

2 0
paylaş
+2

Cevaplardan daha çok ap kazanmaya başlarsınız. Bende cevaplardan genelde günde 400 ile 800 arasında bir şey kazanıyorum. Bu da oldukça iyidir.

2 0
paylaş
+1

her ikisinden de kazanabilirsin. Daha çok aktif olmaya çalışmalısın.

1 0
paylaş
0

Soru sormak bile ap kazandırıyor ama ben ge el olarak cevaplardan daha fazla apleri alıyorum. Sizler de böyle yaparak daha iyi sonuçlar elde etmeniz de mümkündür diyebilirim.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.