+2

Iki insan birbirlerini sevdikten sonra aşamaların bir önemi olmaz bence ama sevgi bitince ne saygı kalır ne de iki insan yan yana mutlu olabilir

2 0
paylaş
+3

Aradaki duygulara bağlı bu durum. Şimdi taraflar arası ilişki son aşamaya geldiyse baya sıkıntılı bir dönemdedir. Saygı ve sevgi çok önemli faktörler. Birde güven var ilişkide bunlardan biri kaybedilince geri getirilmiyor genelde.

3 0
paylaş
+3

O aşamaya gelene kadar kurtarmak için bir şey yapılamadıysa pek mümkün olmaz herhalde. Her şey kopmuştur artık ve çiftler birbirini umursamama noktasına gelmiştir. Belki araya bir mesafe girerse özlemler ile birlikte kıymet anlama söz konusu olabilir. Ne de olsa bir şeyin değerini kaybetmeden anlamıyoruz biz.

3 0
paylaş
+2

Son aşamaya gelmiş bir ilişkiyi kurtarmak zordur ama imkansız değildir arada hala saygı kalmışsa belki düzelebilir ama genelde tat sökmüyor. Çünkü soğukluk girince araya ne yaparsanız yapın düzelmiyor.

2 0
paylaş
+3

Konuşarak çözülecek seviyedwyse neden olmasın herkes şansı hakeder bence, yoktan yere sebepler bazı ilişkileri bitiriyor bu çok üzücü insanlar hiç mücadele etmiyor ben aşimle ne kadar sorunlar yaşadım ohoooo ama hiç pes etmedik ne o ne ben hep üstesinden gelidk çok şükür

3 0
paylaş
+2

bence degil son aşamda olarak adlandırabiliyorssn zaten aartık çabalamk da zordur ve slında iki tarafta yorulmuş dememktir ya bir ara alınmalı yada ayrılınmalı bence

2 0
paylaş
+2

Mümkün pozitif düşünerek tabikide

2 0
paylaş
+2

Bitmeye yakın ilişklerin kurtarılması elbette zordur ama insan onsuz yaşayamayacağını anladığı zaman bir şeylerden feragat etmeli ki her iki taraf içinde aynı birisi kurtarmak isteyip diğeri kurtarmak istemiyorsa durum çıkmaz bir hal alır.

2 0
paylaş
+2

Son aşamaya gelmiş ilişkiyi kurtarmanın elbette bir şansı vardır. Lakin bu işi başarmak gerçekten çok zor. Ama ben zor olanı tercih ederdim.

2 0
paylaş
+2

Çok zordur ama imkansız da değildir bence. Aslına bakılırsa sebebler önemli arada yaşananlar çok ağır şeyler yasandiysa biraz daha zor olur ama atlatilacak şeylerse kurtarilir.

2 0
paylaş
+1

:) son aşama derken? Yani ilişkinin son aşaması olduğuna kim karar veriyor? Bu nasıl belirleniyor?

2 1
paylaş
+1

Bence eğerki ikisi de çaba gösterirse ya da biri diyelim hala çok seviyor çabalıyor arada da bir aldatma bile olmamışsa bir şans daha verebilirler birbirlerine..

1 0
paylaş
+2

Birbirlerini seviyorlar ise mümkündür herşey ama karşılıklı olması lazım

2 0
paylaş
+1

Son aşama derken, ayrılma sürecinin başladığı bir ilişki olarak yorumladım bunu (yani gidilecek evlilikten başka yol kalmamış bir ilişki değil-umarım doğru anlamışımdır). Eğer, her iki taraf da ilişkiye devam etme konusunda hala istekliyse neden kurtulmasın ki, elbette kurtarılır. Sonuçta hortumlanmış banka bordu değil. Birbirini seven, hala birlikte olmak isteyen iki kişi ya baş başa verip bir yol bulabilirler veya bir uzmanın desteğini alarak yine yol bulabilirler. Ancak, taraflardan biri ilişkide kalmayı istemeyecek kadar yıpranmışsa, kurtarılmaması daha sağlıklı olacaktır belki de.

1 0
paylaş
+1

Son aşamaya gelmiş bir birliktelik için yapılabilecek seçenekler sınırlıdır.Buradaki sınırlılığı temel nedeni karşılıklı birbirine karşı olan müsamaha düzeyinin çok düşmesidir. Böyle olunca da birlikteliğin her iki tarafı mücadele etmek konusunda eskisi kadar istekli olmayacağından en ufak şeyde patlak verebilir ve sonuç hüsranla bitebilir.Şahsen bu tarz bir birliktelikte tarafların hayatını bundan sonra gerçekten bu sorunları aşarak devam edip edemeyecekleri kararı çok önemli. Bu konuda bir gayret ve kararlılıkları yoksa o ilişki çok uzun soluklu daha da süremez.

1 0
paylaş
0

sema kafanı çalıştır buralarda kendine çare bulamazsın git bunları sosyal medyada paylaşacağına sevgilinle sorunlarınızı konuşun bize anlatacağına ona anlat belki düzelir

0 0
paylaş
+1

Bir birinize olan güveniniz bitmişse güveninizi kuvvetlen dir melisiniz.Sevgi ve saygı bitmişse biraz zor olabilir ama o aşamaya gelmiş kişilere kalmış kurtarıp kurtaramayacakları.
Bir birlerini anlamaya çalışmaları lazım ve sorunları ne ise konuşmaları lazım ,çözüme ulaştırsınlar sorunlarını.

1 0
paylaş
+1

Eğer taraflardan biri gitmeyi kafayı koymuşsa ne yaparsanız yapın geri dondurmezsiniz.. oldu ki bir sans daha oldu ama minicik birşey de gidecektir yani neymiş gitmek isteyen i yolundan döndürmek zor iş..

1 0
paylaş
0

Bence ddeğil çünkü son aşamaya geldiyse daha geri dönülmez

0 0
paylaş
+1

Bitmeye yaklaşmış bir ilişkinin kurtulamaycağını kendimde tecrübe ettim ve az çok biliyorum.O ilişki kurtarılsa bile eski samimiyet huzur olmayacaktır üzgünüm.Tekrar tekrar aynı konulardan tartışıldığını,aranızın soğuduğunu farkedeceksiniz.Bu durum bir ilişkide yaşanabilecek en acı durumdur.

1 0
paylaş
+1

Bence çıkmadık Candan unut kesilmez . Son raddeye gelmesinde saygı , sevgi , sadakat etkenleri yok ise geri kalan herşey , oturup konuşulur . Eğer buna rağmen cozulemeyecek gibi ise birbirinizi kırmadan yollar ayrilir.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

belki bir ihtimal veya tesadüfte olsa son andada olsa bazı evlilikler kurtuluyor ünlü birileri boşanma eşiğine gelmiş evi boşaltmak üzereler evi taşıyacaklardan birisi üzerinde dergi varmış sonradan bırakmış bilmiyorum bir gün sonra evi taşımaya gidiyorlar adam ayrılmaktan vazgeçtik diyor sebebini soruyor bırakılan dergiyi okumuş ünlülerin özürlü çoçukları varmış o dergide o sayısında özürlü insanlardan bahsetmiş onu okuduktan sonra hata yaptıklarını anlamışlar ve vazgeçmişler boşanmaktan bazen bir şeyler sebep olur boşakmaktan vazgeçersin

1 0
paylaş
+1

Değil bazen be yaparsan yap olmayacağını kabullenmek gerekir

1 0
paylaş
+2

Yok , zaten kurtulsa da keşke bitseymiş der durur bu çift. Bırakın inceldiği yerden kopsun. Bir ilişki yürümüyorsa durmalıdır, bırakın doludizgin koşsun gitsin.
İnsanlar ilişkilerde mutlu olmalı, iki kişi birbiri ile olmayı tercih etmeli, tahammül etmek zorunda kalmamalı.

+1

Seviyorlarsa iki taraf birbirlerini kurtarma şansı vardır mutlaka.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.