+1

Annem ikisini de katıyor her yemeğe.. Soğansız yemek zaten tatsız olur ama sarımsak ekstra ekstra lezzet katıyor bana göre.. Sarımsak katıldığı çok belli oluyor lezzetini anında güzelleştiriyor..

1 0
paylaş
+1

Soğan vaz geçilmezimiz aklımıza gelirse sarımsağa da ekleriz hele ki onları çiği tuketmek var ya tam bir şifa kaynağa

1 0
paylaş
0

Yemekten yemeğe göre değişiyor aslında ama ben her yemekte sarımsağı daha çok beğeniyorum en azından soğanın kokusundan daha iyidir diyorum ayrıca sarımsak her yemeğe çok yakışıyor.

0 0
paylaş
0

Hem soğan'da sarımsak'da yemeklere çok güzel tat veriyor ikisini de yemekler de severim ama bazı yemeklere mesela soğangiller sarımsak giriyor. sarımsak en çok yoğurtlu yemekler de kullanıyorum ve patlıcan mezesinde kullanıyorum. Gayette güzel lezzetlidir yani ikisini de çok severim yemeklerde.

0 0
paylaş
+1

Yemeklerin olmazsa olmazı soğandır aslında ama ben pek tercih etmiyorum. Sarımsağa bayılıyorum ama. Her yemeğe yakışıyor. Özellikle salata ve yoğurtlu yemeklerde acayip güzel bir lezzet katıyor. Tavsiye ederim.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Çoğu yemekte soğan kullanılır ama bazı yemeklerde ikisi de kullanılıyor. Ben ikisini de seviyorum ama sarımsak daha çok tat veriyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.