+1

Sizce bilgisayar mı telefonmu??

    -   İnternet-Teknoloji
1 0
10 yanıt   -  
0

Ne için kullanacagina bağlı eğer oyuncuysan bilgisayar tabi.

0 0
paylaş
0

bence telefon daha önemli artık bilgisayardan yaptığımız bütün işleri telefondan yapmaya başladık teknoloji gittikçe ileriye gidiyor daha iyi şeyler görürürz inşallah

0 0
paylaş
0

Telefon bilgisayar kadar işlevsel olduğundan günümüzde de daha çok telefon kullanılmaktadır. Benim de tercihim telefondur.

0 0
paylaş
0

Kesinlikle telefon bilgisayarla yaptığının aynısını telefon lada yapabiliyorsun ve daha çok işe yarıyor

0 0
paylaş
0

İkiside çok önemli bilgisayarı cebimizde her yere götüremiyoruz ama telefon her zaman yanımızda fakat bilgisayarın gördüğü bazı işleri ise telefon görmüyor her ikiside :)

0 0
paylaş
0

Telefon ama bilgisayarda şart

0 0
paylaş
0

Telefon favorimdir her zaman

0 0
paylaş
0

Bu kullanacağın işe bağlı ama telefonun küçük ve her yere taşınabilirliği telefonu daha cazip kılıyor içerik açısından da artık telefonların bilgisayar dan farkının olmadığını düşünüyorum onun için tercihim telefon ama evde bilgisayar olmazsa olmaz

0 0
paylaş
0

Bence ikisini yeri de ayrıdır genelde ben evde olduğum zamanlarda Bilgisayarımı kullanıyorum bilgisayarı daha iyi oluyor ama dışarılarda telefon Tabii ki Koskoca bilgisayarı elimizde getiremeyiz ama kolaylık açısından telefon daha iyi ama işlemlerini yapabilme niçin Bilgisayarı daha büyük olduğu için daha kolay işler yapabilir.

0 0
paylaş
0

İki teknoloji aletini de sıkça kullanıyorum. Bu aralar daha çok telefonla sıkı fıkıyız. Bundsn dolayı PC’ye geçince sanki kendimi yavaşmış gibi hissediyorum. Telefonun kullanımı daha iyidir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.