+2

Bi bakiyorum günlerden pazartesi sonra bi bakiyorum günlerden cuma olmuş hicbisey anlamiyorum artik günleri bile karışıyorum

2 0
paylaş
+2

Gerçekten bu döneme ahir zaman deniyor. Günlerin nasıl geçtiğini insanların fark etmesi imkansızdır. Bir bakıyorsun sabah olmuş bir bakıyorsun akşam yani günler o kadar hızlı geçiyor.

2 0
paylaş
+3

Bişey i beklersek öyle ama hayatımız maratonlaşmışsa eger degil

3 0
paylaş
+4

Çocukken biran önce büyümek isterdik, zamanın yavaş yavaş aktığı dönemlerde. İnsan büyümeye başladığının bilincine vardıktan sonra zamanın nekadar hızlı akıp geçtiğini savunur, bu tamamen büyümeye ve olgunlaşmaya başlamamızdan kaynaklanıyor aslında.

4 0
paylaş
+5

Hayat ne kadar zorlasa, bazen zaman hiç geçmiyor gibi gelse de geriye dönüp baktığımızda aslında ne kadar hızlı aktığını anlıyoruz. O nedenle üç günlük dünya için fırıldak olmaya gerek yok.

5 0
paylaş
+4

Bunu üniversitede de yaşamıştım o kadar hızlı geçmiştiki zaman..Çalışıyorum derse giriyorum hoca ödev veriyor ona çalışıcam hoop başka bir ders sonra ders bitiyor ödev vermiş ama tenefüsteyiz tuvalete gidiyorsun bir şeyler yiyorsun su alıyorsun falan hoop diğer ders başlıyor koştur allah ona da .. o bitsin bir diğeri ve diğerii.. Hepsine her şeye yetişmeye çalışırken günü gününe yapayım diyorsun kendini bölüyorsun ve bazı şeyler yetişmiyor nefes de almak istiyorsun çünkü arada ama bu sefer de zaman onlara yetmiyor bu sefer de ayy salı mı geldi tekrardan eyvah yarın ödev teslimi mi yaa ne çabuk geçti zaman daha geçen gün salı değil miydi diyordum mesela.. Çok hızlı geçiyordu ve hala anlamadım 4 sene boyunca ben ne yapmışım bu okulda..

4 0
paylaş
+2

Su an 19 yaşındayım. Cok iyi hatırlıyorum lise 1. Sınıftayken rehber hocamız "4 yılınız göz açıp kapayıncaya kadar geçecek" demişti inanmamıştık bütün sınıf yok yaaa demiştik geçen yıl son sınıftayken aynı hoca gelip "geçti mi 4 yıl?" Dediğinde gerçekten zamanın su gibi geçtiğine inandim. Ama gel gör ki şu an mezuna kaldım universiteye hazırlanıyorum ama yine zaman gecmiyor gibi geliyor. Haziran geldiginde yine ayni hisse kapılıp ne cabuk gecti 1 yıl diyeceğim biliyorum. Yani zaman cok çabuk geçiyor ama biz kabullenmek de istemiyoruz farkinda olmakda.

2 0
paylaş
+2

ben düşünüyorum. ne ara sınavlarım başlıyor ya. okul açılalı ne ara oldu ya. zaman çok hızlı geçiyor.

2 0
paylaş
+2

Evet malesef zaman çok çabuk geçiyor benim içinde ne ara üniversiteyi bitirdim de şimdi sınava girmem gerekiyor hiç anlamadim zamanın nasıl geçtiğini

2 0
paylaş
+3

Zaman genelde mutluyken, sevicliyken hızlı geçiyorda ; hüzünlüyken, mutsuzken çokta hızlı geçmiyor diye düşünüyorum.
Yani zaman dursun istediğin yerde zaman su gibi akıp giderken, geçsin artık şu zaman dediğimiz de sanki duruyor.

3 0
paylaş
+3

Zaman gerçekten de çok hızlı geçiyor. Önemli olan kaliteli bir şekilde geçmesi. İnsan çocukluğunu da, gençliğini de, yetişkin halini de değerlendirerek, tadını çıkararak yaşamalı. Giden zaman geri gelmiyor.

3 0
paylaş
+2

Yetmeyecekmiş kadar hızlı hem de.

2 0
paylaş
+1

Su gibi mi akıyor bilmem ama gerçekten çok hızlı geçiyor.

1 0
paylaş
+1

Hayatın tadı çıkmayınca ordan oraya sürükleniyorum ve zaman akıp geçiyor. Koca bir boşluk. Geriye bakıyorum bir bok yok. Önüme bakıyorum anılar biriktireceğim bir arkadaş yok. Yani kız yok. Kız arkadaş yok. Sevgilim, Manitam, canım ciğerim, un helvası.

1 0
paylaş
+1

Sanki dakikalar saniye gibi bir gün göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor
Ne ara hafta ortası olduk
Garip gerçekten
Ahir zamandaıyız gerçekten...

1 0
paylaş
+1

hem de ne su, debisi gayet yüksek gibi geliyor insana. Kim bilir belki de zaman duruyordur olduğu yerde ben akıp gidiyorumdur.

1 0
paylaş
+1

Ulan üni sınavı varya günlere bak ne cabuk geçiyor ya kafayı sıyırıcam normal bir sene olsa şuan daha 15 tatile girmemiş olurduk ama baksana şimdi sınava kaç gün kalmış 93 GÜN 9 SAAT 42 DAKİKA 12 SANİYE

1 0
paylaş
+1

Evet zaman su gibi akıp geçiyor. Günler, haftalar, aylar ve yıllar birbirini kovalıyor. Ben yetişemiyorum bazen.
Yine de geçmez günlerimiz olmasın.

+2

Zaman her geçen saniye bir zamanın gidişi olmuştur. Elimizden geldikçe zamanımızı iyi bir şekilde değerlendirelim. Boş vakitlerimizi dağa doğru bir şekilde geçirelim çünkü zaman su gibi akar gider.

2 0
paylaş
+2

Evet ya kıyamet alameti gibi zaman hızla su gibi akıp geçiyor. Bunu iletişim aletlerinden uzak bir mekanda bile fark ettim. Uzunca bir zamandır zaman geçmek bilmiyor diyemiyorum.

1 yorum
+2

Zamanın çok hızlı geçtiği bir gerçek.Bide bu durum bulunduğun ortama göre hayatta mutlu olup olmamana göre değişiyor bence.Çünkü zaman canlı bir kavram mutlu olmadığınız bi ortamda zaman geçmek bilmez,eğlendiğiniz bir yerdede zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

2 0
paylaş
+2

Zamanın inanılmaz hızlı aktığını düşünüyorum, hayat akıp gidiyor da sanki yetisemiyormuşum gibi hissediyorum bazen. Küçükken yaz tatillerinin ne kadar uzun geldiğini hatırlıyorum, şimdi sanki göz açıp kapayana kadar bitiyor...

2 0
paylaş
0

Sayılı zaman çabuk geçiyor sonuçta :)

0 0
paylaş
+1

2018’in başından beri günler iyice hızlı geçmeye başladı. Artık insanlar gün içinde ne yaptığını anlamadan 3-4 gün geçiyor. Bu hafta Pazartesi gününden beri zaman daha çok zaman geçmiş gibi geliyor.

1 0
paylaş
+1

Evet bazen düşünüyorum. Düşündüğüm zamanlar çoğu zaman iyi ve güzel duygular yaşadığımda çok çabuk geçtiğini düşünürüm. Geçmediği vakitte ise yalnız ken, okuldayken, birini beklerken, biyeri gittiğimde eve toplanma vaktimi beklerken zaman geçmez.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.