+1

Bazen bilmediğin bir şey olursa işime yarayacak sa ekran fotoğrafını çekerim daha sonra bakarım bu şekilde ne öğrenmiş olurum bilmediğim bir bilgi ama genellikle sorular yorum soruları oluyor işte

1 0
paylaş
+2

Sitede öğrendiklerim genelde genel kültür ağırlıklı olduğu için not alma ihtiyacı duymuyorum. Diğer edindiğim bilgiler de zaten günlük yaşantımız üzerine olduğundan not almaya gerek yok bence

2 0
paylaş
+1

Yeni bilgiler yada bazen karşına çıkacak bilmediğin sorular ve cevaplar için. Ben nolur nolmaz bundan sonra kaydetmeye çalışıyorum artık, kendimi geliştirebilirim bu sayede.
Peki siz hiç kaydetme gereği duydunuz mu?, sitede not kaydetme özelliğini belkide çoğu kişi bilmiyordur. Bende bu özelliği biliyordum, ama kaydetme gereği duymuyordum.

1 0
paylaş
+1

Ben o bölümü biliyorum ama genel olarak gerek duymuyorum. Zaten göre göre de bende bir yer edinecektir. Bakalım daha neler göreceğim. Umarım da güzel bir şeyi vardır.

1 0
paylaş
+1

Sitede öğrendiklerimi her seferinde not olarak yazsam benim zamanım kalmaz para kazanmaya bundan dolayı da ben o tür şeyler de yapamıyorum. Ama az yaparım.

1 0
paylaş
+1

Hayır. Not olarak hiçbir zaman bir yere yazmam veya kaydetmem. Güzel bilgiler var ancak kullanmıyorumki.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.