+2

Seviyem 3 iken 2 ye düştü bu neden olur?

    -   Ahmetesor
2 0
8 yanıt   -  
0

Seviyen 3 iken ikiye düşmesinin nedeni son zamanlarda aktif olmadığından dolayıdır.Yada hep soru cevaplayıp soru sormadığın içindir.

0 0
paylaş
0

Şimdi seviyenin düşmesinin sebeplerinden bazıları sana çok dislike atılmış olabilir ya da kimse senin sorularını da beğenmemiştir. Bu tür sebepler olabilir diyorum.

0 0
paylaş
+2

Sitede aktifliğiniz azalmış ise seviyenizde düşebilir. Size tanınan günlük soru ve cevap limitini tamamlamıyorsanız bu da seviye düşmesinde bir etken olabiliyor. Günlük soru ve cevap limitinizi tamamlayıp, daha fazla aktif olursanız seviyeniz tekrar yükselir.

2 0
paylaş
0

Benim bir arkadaşım var idi siteye yeni.üye olmuştu. Cevaplaronın büyük bir çoğunluğu silindi ve hesabı aktiften pasif hale getirildi. Ama sonra düzeltti tabi

+1

Benim seviyem daha düşmedi, demek ki seviye düşmesi de oluyor. Bende bu tür şeylere anlam veremiyorum. Neden seviye düşer ki. Sizin adınıza üzüldüm.

1 0
paylaş
0

Benim şu ana kadar bir kere tek seviyem düştü. Bunun haricinde olmadı.Seviyemin düşmesinin sebepleri arasında ise bana baya dislike atılmıştı. Bundan dolayı oldu.

0 0
paylaş
0

Bana disk like atılmadı 1 tane önceden atılmıştı. Sadece 1 gün uygulamaya bakmadım diye 1 seviye düşmüş. Demek ki her gün uğraşmak gerekli seviye düşmemesi için.

0 0
paylaş
0

Şimdi baktım 3 seviye olmuşum tekrardan. Demek ki aktif olmak şart. Ama 1 gün bakmadım diye de seviye düşmesi bence saçma. 3gün olsa tamam o zaman 1 seviye düşür :)

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.