+3

Ailem tarafındaysa evet bunu zaten bildiğim için bu güzel bir şey iyi hissettirir.Ama hiçbir zaman emin olamıyorumki karşımdaki sevgilimse :/ Gerçekten kim seviyorki bu devirde.. Her şey yalan sözleri davranışları hep maskeli insanlar.. o yüzden bir tek aile sevgisi iyi hissettiriyor.. Çok şükür.

4 1
paylaş
0

avatar insan mutlu olur

1 1
paylaş
+1

Sevmek sevilmek çok güzel birşey ama ikisininde daha yqşayamadım

2 1
paylaş
+1

Evet.su dislikeciya karşı en azından bir like bile gelmiş olması biraz mutlu etti.bunuda dislike yapacağından şüphem yok.bir hayranım oldu artık. :)

2 1
paylaş
+1

Sevildiğini bilmek iyi hissettirmek zorunda. Başka nasıl o taş kalbi yumuşatabilir insan.

2 1
paylaş
+1

Sevdiğini belli eden insanlar insana kendini iyi hissediyor, mutlu ediyor, koruyor.
Zor zamanlarında sığınacak bir anı buluyor bu şekilde.
Sevgi temel duygudur, sevgi yoksa korku vardır ve nefret vardır.
Bu yüzden sevelim-sevilelim, dünya kimseye kalmaz.
Bir söz vardır, sevdiklerinize sevdiğinizi söyleyin, yarın çok geç olabilir diye, bugün yüzüne baktığımız kişinin yarın da olacağını düşünmek ne büyük gaflet..

0

Sevilmek güzel bir şey. Ama sevdiklerin tarafından sevilmek bazen kötü hissettiriyor. Bir hata yapmışsan mesela. Bedelini ödemek istiyorsun. En azından kendi adıma. Vursun kırsın bağırsın çağırsın istiyorum. Ama sevildiğinden dolayı gelen o yumuşak tavır, bazen hepsinden beter yıkıyor adamı. Bu sevgilin olur ailen olur kardeş gördüğün biri olur, fark etmiyor.

1 1
paylaş
+2

Sevildiğimi bilmek iyi hissettirir evet. Herkesi de iyi hissettireceğini düşünüyorum. Sevmek de güzel sevilmekte. Ama tabi gönülden sevgi lazım bana.

2 0
paylaş
+1

Sevildiğimi bilmek beni hem mutlu hem de özel hissettirir. Dünyada ki en güzel duygulardan birisidir, sevmek ve sevilmek.

1 0
paylaş
+2

Sevildiğini bilmek iyi hissettirir.Ben sevildiğimi düşündüğümde mutlu ve iyi hissediyorum.Sevilmek insan psikolojisine iyi gelir ve iyi hissettirir.

2 0
paylaş
+2

Sevildiğini bilmek insanın kendisine karşı özgüvenini artırır, hayatla daha barışık olur, kendisini sever ve kendisi ile barışık olur, insanlarla barışık olur, hayatı, yaşamayı daha çok sever, sevildiğini bilmek insanın kendisini çok iyi hissettirir

2 0
paylaş
+1

Sebildiğini bilmek tabiki iyi hissettirir sevilmek dünyanın en güzel duygularından biri bence.İnsana özgüven getirir,sevgi insanı daha güzel daha iyi yapar kalbini yumuşatır.

1 0
paylaş
+1

Evet iyi hissettirir. Mutlu hissettirir, bu yüzden sevdiğimiz herkese bu güzel cümleyi kullanmaktan, bunu göstermekten kendimizi ve karşımızdaki insanı mahrum bırakmamak gerekir. Hayat sevdiğin zaman sevildiğini hissettiğin zaman sevgini gösterdiğin zaman güzel ve hala şansımız varken, yarın çok geç olmadan bunu göstermek gerek.

1 0
paylaş
+1

Sevildiğini bilmek iyi hissettirir tabi, anne baba arkadaşların ve eşin ya da sevgilin tarafından sevilrsen mutlu olursun. yaşadııgını hissederdn

1 0
paylaş
+1

Tabiki de sana verilen değeri sevgiyi göstermek kimin hoşuna gitmez He sevelim hem de sevilelim inşallah

1 0
paylaş
+2

Sevildiğini bilmek her insana iyi hissettirdiği gibi bizleride iyi hissettirir. Bunu için birbirimizi sevelim sayalım dünya üç günlüktür birbirimizin kalbini kırmayalım.

2 0
paylaş
+2

İnsan kendi sevdiği kadar sevdiği kişi tarafından ne kadar sevildiğini de bilmek ister. Sevdiğin kişi tarafından sevilmek her zaman iyi hissettirir.

2 0
paylaş
+1

Evet iyi hissettirir ama bu sevgi nasıl bir sevgi o tartışılır menfaat için mi yoksa gerçek sevgi mi bu zaman da bunu ayırt etmek zor. Artık insan ailesinden bile şüphe ediyor.

1 0
paylaş
+2

Seviliyorsun sonra bırakıp gidiyorlar ben onu anlamıyorum. Sevilmek güzel tabi hem seviyorum hem seviliyorum.

2 0
paylaş
0

HEMDE ÇOK İYİ HİSSETTİRİR SEVGİLİMİN BENİ SEVMESİ BENİ İYİ HİSSETTİRİYOR MESELA

0 0
paylaş
+1

Evet kesinlikle bir insanın sevildiğini hissetmesi insanı çok mutlu eder ve herşeye daha pozitif olumlu bakmasına neden olur çok güzel bir duygu sevildiğini hissetmek

1 0
paylaş
+1

Evet iyi hissettir tabiki

1 0
paylaş
+1

Hayatta sevilmekten daha güzel bir şey yok, site içinde bile sevdiğimiz ve sevildiğimiz kişiler oluyor ve onlar bunu dile getiriyorlar ben de dile getiriyorum. Sevginin paylaşılmasından daha güzel bir şey olabilir mi . Tabi ki de yok. İyi ki de varlar.

0

İyi hisettirir çok mutlu olursun ama ihanet ettimi mutlu olduğunun iki katı çökersin

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.