+1

döver döver beni ne yapacağını şaşırır

1 0
paylaş
+1

Seni seviyorsa sana güveniyorsa herşeyini açıklar . Yok sana güvenmiyorsa sanane der gecer gider.
Güvenini kazanin

1 0
paylaş
+2

Bu soruyu sorman sevgilin hakkında hiçbir bilginin olmamasını gösterir, sorma.

2 0
paylaş
+4

Sen bakir misin? Eger bakirsen sor boyle bir soru... bakir olmayan erkeklerin bakire aramasina ayar oluyorum cunku. Kdndin her bir halti ye. Ondan sonra el degmemis kiz istiyorum demiyorlar mi.. firinci kuregiyle saldirasim vat.

4 0
paylaş
+2

Valla çıktığın kıza göre değişir. Tiki veya biraz laubali bir kızla çıkıyorsan kötü bir tepki vermez. Ama doğru düzgün bir kızla çıktıysan önemli ölçüde güvenini zedelersin kız belki yüzüne bakmaz belki tokat falan atar belki ilişkiniz biter

2 0
paylaş
+1

Kardeşim cinselliğin ayıbı günahı olmaz her şeyi soracaksın eğer evleniyosan

1 0
paylaş
+5

Bakiremisin diye soru sormak, biraz abest olur. Önceden sevgilin oldu mu? Olduysa onunla birlikte oldun mu diye sormak iyidir. Biz erkeklere soruyoruz ya kaç kişiyle yattın diye.

+3

Bir kıza bakire misin diye direk sorulamaz.Neden sordun diyebilir.İlişkinizin ilerleyen dönemlerinde bakire değilse zaten kendisi söyler.

3 0
paylaş
+3

Böyle bir soru zaten sorulmaz. Bakire misin diye sormak bir kadın için onur kırıcı olur. Hani bir mal alırsın ya bozuk mu diye sorarsın. Işte kadınlar böyle algılar.
Daha önce bir ilişkin oldu mu sormak daha mantıklı olur ki bu erkekler için de geçerlidir. Eğer bir erkek için kızın bakireliğine önem verirse aynı şekilde bende önem veririm.

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler