+1

Kendisiyle konuşurdum. Içim içimi kemirmeden ona açıklayıp kendisinden de bir açıklama isterdim.

1 0
paylaş
+2

Öncelikle bir süre uzaktan uzağa telefon konuşmalarını, hal ve hareketlerini takip ederdim. Şüphelerimden kesin olarak emin olmaya çalışırdım.

2 0
paylaş
+1

Sevgilimden şüphelenirsem eğer şüphelerimin üzerine giderim.Hangi konuda güvenmiyorsam araştırırım ve takip ederim gerekirse.

1 0
paylaş
+3

Takip ederim. Her yaptığını ona fark ettirmeden öğrenirim. Sonrasında duruma göre hareket ederim.

3 0
paylaş
+3

Sevgilimden şüphelenirsem ergen davranışları sergilemem! Şüphe uyandıran konu neyse anında açık açık konuşurum.. Şüphelerimi giderirse ne ala.. Gidermezse tekrarında daha zecri tedbirler almam gerekir.. Devamını da durum belirler..

3 0
paylaş
+2

Sevgilimden şüphelendiğim zaman alır onu karşıma açık açık sorarım neden şüphelendiğimi. Sorduğum zaman söyleyecektir bana cevabını. Verdiği cevap beni tatmin etmiyorsa şüplendiğim konu hakkında haklıyımdır. Haklı çıkarsam gereği neyse yaparım.

+3

Şüphelenirsem direk yüzüne söylerim bana doğruyu kanıtlamasını isterim çünkü şüphelerim bazen müthiş bir şekilde kusursuz çıkıyor ama yanıltada biliyor. Çok şükür bu aralar bi şüphem yok. Canım sevgilim çok seviyorum onu çok

3 0
paylaş
+2

Oldukça üzücü ve yıpratıcı bir hisse kapılmanıza neden olan bir histir bu. Öyle bir durumda yapacak çok da bir şey yoktur aslında hislerinize güvenerek hareket etmekten başka yapacak pek bir şey yoktur.

2 0
paylaş
+1

Sevgillimden şüphelenirsem, ayrılırım. Ayrılmak için bir şey yapmasına gerek yok. Şüphelenmem geçerli bir sebeptir zaten.

1 0
paylaş
+1

Şüpheyle yaşamamayı tercih ederim .

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler