+1

Ben değiştirmezdim ya. Kapalıyım açıl derse neden açılayım. Dinimizde örtün diye yazıyor. Açıl yazmıyor. Hem beni beğenen her halimle sevmeli ve beğenmeli. Giyşm tarzımı ve başka şeyleri değiştirmeye çalışıyorsa zaten bunda bir sorun vardır.

1 0
paylaş
+1

Siyah Renkten Başka Bişey Giymem Onu Söyliyim - black ♥

1 0
paylaş
+1

Beni sevmediğine kanaat getirip ilişkimi sonlandırabilirim. Sonuçta seven biri böyle davranmaz gibi.

1 0
paylaş
+1

Hayır. Her kim olursa olsun kendin olmaktan vazgeçmemeli kendi zevkine göre hareket etmelisin.

1 0
paylaş
+1

Sevgilim istiyor diye giyim tarzımı değiştirmem. Giyim tarzım açık saçık değil. Bu durumda giyim tarzıma karışmaması gerekiyor. Açık giyiniyor olsaydım değiştirirdim tabiki de.

+2

Sevgilim istedi diye başlayan liste çok üzüyor zamanla çünkü istekleri bitmiyor seni bu halinle görüp herşeyinle seven adam iş sevgili olunca değişim isteklerine başlayıp bambaşka bir insan ortaya çıkıyor

2 0
paylaş
1 yorum
+1

kesinlikle hayır ya oldugum gibi sevecek yada gidecek

1 0
paylaş
+1

Seven sevdiğini her haliyle sevmeli dünya sadace sevgili etrafında dönmüyor. Kimse kimsenin giyim tarzına karisamaz yakışmaz belki girdiğimiz bu şekilde giymeni istemiyorum diyebilir.

1 0
paylaş
+1

ASLA değiştirmem. Ben ondan öncede öyleydim, onunla tanıştığımda da öyleydim ve o beni bu şekilde kabul edip beğenmişse, istemişse sonradan değiştiremez. Benim ailem bile bana karışamazken sevgiliyi kim takar Allah aşkına ya. Çok sevsem bile yapmam. Ben zaten nasıl giyinmem gerektiğini nerede nasıl giyinmem gerektiğini biliyorum. O yüzden sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Herkes kendini bilirse sıkıntı olmaz bence.

1 0
paylaş
0

Ben değiştiririm. Ve öyle de yaptım.Üstelik sadece o da demiyordu bunu.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.