+2

İnleyen kadın tabiki

+2

Senınle takıplesmek ıstıyorum :)

2 0
paylaş
+3

İnleyen memeler ruhumu sardı. Bir rüya ki orda hep kadın çığlığı vardı. Söz ve müziği bana ait olan eserimi sizlerle paylaşmayı bir borç bilirim.
Partnerimin ses tınısı iyi ise sıkıntı yok, aksi halde ağzını kapar pompaya devam ederim. Güzel güzel iletişim kurmak varken, inlemeye karşıyım.

3 0
paylaş
+1

İnleyen kadın en makbulü bence. Zira kadın dediğin öyle durmayacak yatakta, kıpır kıpır olucak.

1 0
paylaş
+3

Elbette inleyen kadın hoşuna gider,bknz; internette inleme ses klıpleri var,ve bunlara tıklanma çoktur muhtemelen.İnlemek erkeği uçurur bulutların üstünde hissi verir,seksin kalitesini arttırır.

3 0
paylaş
+3

Kadın ne kadar inlerse erkeğin de o kadar zevk alma oranı artıyor :) Nedense bazı sesler insanın iştahını açıyor ve güzel noktalara ordaklandırıyor. İnleyen bir kadın erkeğine yaptığı şeyin iyi olduğunu hatta ve hatta bazı rotasyonu arttırdıkça inlemenin artmasından dolayı erkeğin hareketlerde hızlanmasına bile yararı olur. Bu durumda çiftler gayelerine ulaşır.

3 0
paylaş
+2

Kadın ne kadar inlerse erkeğin de o kadar zevk alma oranı artıyor. Nedense bazı sesler insanın iştahını açıyor ve güzel noktalara ordaklandırıyor. İnleyen bir kadın erkeğine yaptığı şeyin iyi olduğunu hatta ve hatta bazı rotasyonu arttırdıkça inlemenin artmasından dolayı erkeğin hareketlerde hızlanmasına bile yararı olur. Bu durumda çiftler gayelerine ulaşır.

2 0
paylaş
+2

Kadın ne kadar inlerse erkeğin de o kadar zevk alma oranı artıyor :) nedense bazı sesler insanın iştahını açıyor ve güzel noktalara ordaklandırıyor. İnleyen bir kadın erkeğine yaptığı şeyin iyi olduğunu hatta ve hatta bazı rotasyonu arttırdıkça inlemenin artmasından dolayı erkeğin hareketlerde hızlanmasına bile yararı olur. Bu durumda çiftler gayelerine ulaşır.

2 0
paylaş
+2

Kadın ne kadar inlerse erkeğin de o kadar zevk alma oranı artıyor :) nedense bazı sesler insanın iştahını açıyor ve güzel noktalara ordaklandırıyor. İnleyen bir kadın erkeğine yaptığı şeyin iyi olduğunu hatta ve hatta bazı rotasyonu arttırdıkça inlemenin artmasından dolayı erkeğin hareketlerde hızlanmasına bile yararı olur, bu durumda çiftler gayelerine ulaşır.

2 0
paylaş
+2

Tabiki partnerin ses çıkarması erkeğin çok hoşuna giden bir durumdur, çünkü ona keyif verdiğini hissedersiniz ve sizde daha çok keyif alırsınız. Unutmayalım tabi bir kadını bu inletmek ayrı bir meziyet isteyen durumdur, kadın gerçekten keyiflenirse bu tarz sesler çıkarabilir.

2 0
paylaş
0

seks sırasında inletmeyi çıldırtmayı çok severim daha çok gaza gelirim daha sert yaparım ayakta 69 da çok severim bence ilişki sırasında çok iyi oluyo kucakta hoplata hoplata inletmekte mükemmel bişi bence

2 2
paylaş
+2

Tabiki de inlemeli çünkü o inledikçe zevk alıyorsun seninde beraber inliyesin geliyor.

2 0
paylaş
+2

Kizim bos bos sorular niye soruyon ki ayip denen bisi var sen cok mu dusundun bu soruyu.

2 0
paylaş
+1

Kadınların sex sırasında inlemesi erkeğe daha çok zevk verir ve erkeğin hoşuna gider kendine güveni gelir ve daha sert yapmaya çalışır böylelikle her iki tarafta daha çok zevk alır sexse kadın inlemiyor ses çıkarmıyorsa ise erkek zevk almaz kendine güveni kalmaz ve sexten zevk alınmaz bunlardan dolayı kadınların sexte inlemesi sexse ayrı bir zevk Katar.

1 0
paylaş
+2

İnlemek bir zevk alma belirtisidir ve erkeği daha fazla azdırır bu yüzden inlemekten çekinmeyin.

2 0
paylaş
+1

inleyen kız olcak kudurtucak insanı

1 0
paylaş
+1

Sex Esnasında İnleyen Kız Erkegin Zevkine Zevk Katar Ve Erkek Daha hızlı Yaparak 2 tarafta Zevk Alır

+1

İnlemek muharebe esnasında ki aşk naralarıdır. Tarafları gaza getirir, göğüsünü arzu ile doldurur. Heyecan için inleyin, inletin arkadaşlar.

1 0
paylaş
+2

Bu tabiki tercih meselesidir ancak bu isteği doğrudan, inleyebilirmisin acaba biraz haz almak istiyorum da. Şeklinde istersen bu sahte olur bunu peesormansınla alnının teriyle hak edeceksin sen önce partnerini bi bulutlara çıkarda inşeme de ne çığlık bile duyarsın...

+1

Cinsel robot üretim öncesi anketi. Lütfen soruları doğru ve tarafsız cevaplayınız!..

1 0
paylaş
+1

Bu kadının ne kadar zevk aldığına bağlı bence. Kimisi var yalandan inler,kimisi ise gerçekten inler. Zevke gelmek daha önemlidir bence. :) Kadın gerçekten zevke gelecek ki erkek de yaptığı şeyden zevk alacak.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Bence inleyen kadın.İnlemeden zarar gelmez.İnlemeyen kadına HAYIR.

1 0
paylaş
+4

Erkeklerin hoşuna inleyen kadın gider. İnlemeden işlerini sessiz sakin halletsinler. Kimseyi rahatsız etmeden:))

4 0
paylaş
+1

Ne demek kadın inlemeli mi inlememeli mi? Çok yanlış bir düşünce du. Çünkü sex iki taraflı bir olgudur. Kimse tek başına sex yapamaz. Yani inlenecekse iki tarafın da inlenmeyecekse iki tarafında birbirinin zevk aldığı anı bilerek ve isteyerek yapmalı. Bana gelince inleme meselesi anlık olarak değişkenlik gösterse de keyif verici bir durum.

1 0
paylaş
+1

Abi bu nasi miydesizliktir soru mu kalmadi ban yiyecen soracak soru mu kalmadi

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler