+1

Çok da sabırlı bir insan olduğum söylenemez. İşleri çok hızlı ve acele yapmaya çalışırım. Sinirlendiğim zaman sabrımı kontrol edemem hemen saldırma durumum vardır. Onun için futbol maçların dayak yememek için evde seyrediyorum.

1 0
paylaş
+2

Çok sabırlı bir insanımdır. Sabrımı kimse kolay kolay taşıramaz öyle öyle kolay kolayda sinirlenmem isteyen bana istediğini istediğini söylesin ben kendimi bildikten sonra onların söylediklerine kulak asmam ama biri sevdiğim birine karışsa o zaman sabrımı taşarım ve içimden şeytan çıkabilir.

2 0
paylaş
+2

Sabırsımdır özellikle istediğim birşeyin yarın değilde hemen bugün olmasını isterim yani çok sabırlı olduğum söylenemez

2 0
paylaş
0

Evet, sabırlı bir insanım. Hatta gereğinde daha fazla sabırlı olduğumu sık sık işitirim çevremden. Sabrımın taşması gibi bir durum nadir görülür. Bu nedenle benim sabrımı taşırmak hiç kolay değildir diyebilirim rahatlıkla. Sabrımın nasıl taştığına bir örnek verecek olursam: Tanık olarak bulunduğum mahkemede, hakimin sürekli söylemediğim şeyleri tutanağa yazdırması, önce, "ben bunu söylemedim" diye itiraz etmeme neden oldu; tutanağı düzelttirdim. Hakim buna devam etti, sabırla onun dediği gibi söylemediğimi belirtmeye devam ettim ben de. Hakim son sözümü de tutanağa hiç söylemediğim bir şekilde yazdırmak isteyince, "siz bensiz de tutanak yazdırabilirmişsiniz, beni neden çağırdınız ki?" dedim; işte bu sabrımın taşmasıydı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.