+2

Ben çat çat çat söylerim. Sonra da bir kavga çıkar. Beni anlamak bayağı zor bence, bunu kendim de fark ediyorum. Zaten trip atmayı kendim sevmem başkasının atmasını da hiç çekemem vallahi.

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Bir iliişkide trio atmak yerine yanlışı olduğunu gördüğünüz arkadaşınızın yüzüne söylenilmesi dağa iyi ve ilşkinin dağa güzel yürümesini sağlar. Elimizden geldikçe yanlış yapmayalım birbirimize çünkü değmez boş yere kırmayalım arkadaşlarımızı.

2 0
paylaş
+2

Tirip atmak yerine yuzune direk soyleyip olacagi varsa olsun diyip aklimdakileri bir bir anlatarak anlayip anlamamak onun bilecegi is deyip olursada kavga edecegim kisilere acikca dile getirmekteyim. Tirip isine giripte aklima takip kendimi mutsuz etmem.

2 0
paylaş
+2

Trip atmadan yanlışları direk yüzünü söylemek dağa iyi ve mantıklı olur.

2 0
paylaş
+1

Şahsen rahatsız olduğum bir durumu trip atarak dolandırmaya çalışmam, kaybedeceğimi bile bile karşımdakine açık açık nelerden rahatsız olduğumu söylerim yani ne olacaksa olsun derim. Zaten trip atmaktan hoşlanmıyorum, birinin bana trip atması da hoşuma gitmez. Benden rahatsız olan var ise aynı şekilde bana samimi olup yüzüme karşı anlatmasını beklerim.

1 0
paylaş
+2

Hıh trip atmakmış, sen söylüyor musun sanki rahatsız olduğun şeyleri ha?
Ben trip atmıyorum taam mı, biraz aklın olsa anlardın nelerden rahatsız olduğumu Ceyms.

Evet yukarda bahsi geçen trip, iletişime geçemeyen insanlarda bulunan bir hastalıktır.
Halbuki kelimeler, cümleler ile her şey halledilir, insan konuşa konuşa anlaşırmış.

4 yorum
+1

Hiç öyle tribal enfeksiyon komasına giremem. Benim de kendimce metodlarım var. Ama finali direkt söyleme ile bitiyor. Biraz eğrilme çevrilme de olabilir konunun bağlamında göre.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.