+2

Premium üyeler ile ilgilenen bir moderatör yok. Zaten ilgilenmiyorlar doğru düzgün hakkını da arıyamıyorsun. Seni sürekli oyalıyorlar. Ki bizzat yaşadım kaç defa. Ama Ahmetesor premium grubu ile ilk zamanlar Dantes adlı admin ilgileniyor idi.

+3

Hayır, premium üyelerin gördüğüm 4 üyesi açtığı başlıklarda premium dönüş yapacakları halde yapmadıklarını belirtmişlerdi ve birebir konuştugum premium üyelerde premium dönüş olmadıgını söyledi.
Normalde premium üyelik maddelerinde bu var, site bu konuda daha dikkatli olmalı.

+2

@Fernandobononcini ama premium üyelere e-posta ile premium destek deniyor. Ona göre ben de geçiş yapacaktım. Ama normal üyelikten pek farkı yok gibi anlatılıyor kafam karışıyor.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Ben de Premium üyelerden alacaktım ama sonradan baktım ki sadece Herhalde diğer üyelerin ne kadar kazandıklarını falan görüyorsun yani moderatörler da herhangi bir şey yaptıklarını Yani biraz bir görüş bildiklerini düşünüyorum belki de olabilir.

2 0
paylaş
+2

Premium grup üyeliği var orada konu açınca bir kaç güne dantes cevap veriyor, bunun dışında bir fark yok, zamanla daha iyi şartları olacağını düşündüğüm için zaten hemen üye oldum.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.