+1

Belki site yönetimi Sadece bu sorunu gibi sorulara aynı sorulara cevap verilmesi işlememiş olabilirler yani bunları kaldırıp başka soruları da insanlar cevap versin diye düşünmüş olabilirler Belki de senin dediğin gibi bu soruları soranlar artık belki Buradan ayrılmış olabilirler.

1 0
paylaş
+3

Eskiden çok gereksiz yorumlar filan oluyordu. Şimdi biraz daha duruldum sanki belki ondan da olabilir. Hatta biri o derece geyik yap para kazan diye rahatsız edici bir reklam yapmış siteyi tanıtma amaçlı. Ben rahatsız olmuştum açıkçası öyle bir reklam görünce.

+3

Cevaplardan artık fazla ap kazanılmıyor. Bu yüzden insanların cevap vermeye eski hevesleri yok. O yüzden azalmış olabilir.

3 0
paylaş
+1

Evet ama pembegul

1 0
paylaş
1 yorum
0

Eski üyelerden birisiyim. Bir ara hesabımı kapattım ve şuan ki hesabımla geri döndüm. O zaman @Alleyez10me bir sorusuna 400’den fazla cevap gelmişti. O zamanlar herkes birbirine yardım ediyordu. Şimdilerde hem millet aktif değil hemde yardımlaşma yok.

0 0
paylaş
0

Bana kalirsa 200 yorum alan sorular olmasi biraz uyenin cok olmasindan ve herkesin yorum yapacak cevabi vardi fakat simdi 4 cevap verilen sorudan ap kazanamam diye cevap vermeyen bir cok uye var. En fazal yarisma sorulari yorum almakta olup bir umada bagliyor herkes o yuzden yorum artiyor. Bence site ap miktarini artirilirsa veya en fazal yorum yapan diye yarisma yaparsa ancak 200 cevap goruruz dahada otesini gormek mumkun degildir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.