+1

Güzel bir soru bu. Taşınmam aslında bir evi beğenirsem. Ama taşınırsam çevremdeki insanlar en büyük rolü oynar. Onun dışında evin bakımı yoksa olabilir başka sebebi olmaz.

1 0
paylaş
+1

Maalesef tayine ve devlete bağlı.

1 0
paylaş
+1

Evimiz geri dönüşüme girerse taşınırım.

1 0
paylaş
+1

Sabah akşam ses yapan olursa

1 0
paylaş
+2

Sürekli su tesisatı ile ilgili problem yaşamak, kombiyi sürekli bakım yaptırmak zorunda kalmak ve her sene yapılan haddinden fazla kira zaammı beni evden taşınmama sebebiyet verir. Bunun haricinde dış faktörler de taşınmak için büyük rol oynar. Apartmanda huzursuzluk, gürültü ve mahalle ortamı taşınırken dikkate almak gerekir.

2 0
paylaş
+1

Kirası yüksek geldiği için

1 0
paylaş
+1

Evde rutubet varsa ve buna engel olunamıyorsa, ev çok eski depreme dayanıksız olduğu tespit edilirse, evin içinde bizim dışımızda canlılar yaşıyorsa çözüm bulunamıyorsa( fare, hamam böceği vb), birde bazı evlerin kötü enerjisi oluyor, bu tarz durumlarda evden taşınırım.

1 0
paylaş
+2

Depreme karşı dayanıksızsa, kötü bir alt yada üst komşuya sahipsem yaşadığım binadan taşınmak isteyebilirim. Onun dışında ufak tefek şeylerden dolayı taşınmam.

2 0
paylaş
+2

Ben şu an oturduğum evden çevrenin yarı getto oluşundan ötürü taşınırdım. O kadar çok avam ve toplu yaşamayı bilmeyen insan var ki.

+2

Villa bulursak kesin taşınırım hiç durmam mesela. Villa olduktan sonra sobalı da olabilir sorun değil.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.