+2

Hem onaylar hem takdir ederim...

2 0
paylaş
+2

Olumlu bar davranışı hwekea gibi ben de onaylarım. Bu onaylama işlemini her zaman yapmam ama hani birisi zımni veya üstü kapalı ya da direkt bir onay beklediğinden olumlu bar davranışı ben de onaylarım.

+2

Olumlu davranışlar her zaman saygımı görmüştür. Bunu yüzüne söylerim takdir ettiğimi ve helal olsun sana gibi söylemlerde bulunurum. Olumsuz davranışlarda tam tersi yazıklar olsun tü sana derim. Hayatı sorgusuz sualsiz yaşayanları hep imrenmişimdir. Onlar takdir edilesi insanlardır.

2 0
paylaş
+1

Olumlu davranışı onaylarım, bazen olumlu davranışları ya da iyilikleri onaylamıyoruz , halbuki onaylansa daha sık karşımıza çıkabilir. Kişiyi ve özellikle cocukları olumlu davranıslarında onaylamak lazım.

+2

Olumlu davranışları onaylarım. Büyük, küçük fark etmez. En çokta aile bireyleri için yapıyorum bunu. Aferin bugün bunu yapmışsın, taktir ettim gerçekten diyorum. İki taraf için de iyi oluyor. Bence bu onaylama sık sık yapılmalı.

2 0
paylaş
+1

Olumlu ve yapıcı bir davranış kaliteli bir iletişim için uygun bir harekettir.Bu yüzden olumlu bir eylem doğal olarak onay ve takdir görür.Şahsen bende takdir ettigimi hissettirir bu davranışı.Sosyal bir varlık olarak insan, güzel şeyleri art niyetli olmadığı sürece takdir eder zaten.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.