+2

Şuana kadar ödeme alamadığımız için bilmiyordum ama bir gün ödeme aldığımda bunu düşünürüm ☺️

2 0
paylaş
+3

Hiç böyle bir madde görmemiştim. Ben siteyi bir ay kullanmasam o ay paramı çekemeyeceğim yani. Tuhafmış. Olabilir böyle kurallar.

3 0
paylaş
+2

Enteresan şart her an çok giremesem bile aktif olduğumu düşünüyorum her zaman gereksiz bir madde bana göre sonuçta insanlar müsait olduklarında giriyor.

2 0
paylaş
+2

İnşallah günü gününe aktiflik istemiyordur. Her ay ödeme konusunda bir yenilik geliyor. Zaten insanlar günü gününe aktif olamayacaklardır.

2 0
paylaş
+3

Ahmetesor'da ödeme talebi sekmesinde ödeme talebinde bulunan kişinin hem talepte bulunduğu ay hem de ödemeyi alacağı ay, aktif olma koşulu getirildiği bildirilmiştir. Ben de bugün okudum. Siteden düzenli olarak ödeme alabilmek için ben de ödemeler ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyorum.

3 0
paylaş
+2

Nasıl yaa.. Çok garip şeyler eklenmiş siteye .. İlginç geldi niye mesela diyelim ben o ara aktif değilim ödeme yapamayacak mıyım tam gününde .. Hayda :// Şu an şaşırdım bilemiyorum çok tuhaf olmuş o bence..

2 0
paylaş
+2

Saçmalığın daniskası olmuş! Aktif olduğum dönemin karşılığını almak için aktif olmamın şart koşulması 'ben yaptım oldu' mantığından başka bir şey değildir ve anlaşılabilir bir tarafı da yoktur! Tamam, Deli Dumrul'un torunlarıyız da bu kadarı da fazla yani!

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.