+2

Nasıl anlamadım

+2

Şuana kadar ödeme alamadığımız için bilmiyordum ama bir gün ödeme aldığımda bunu düşünürüm ☺️

2 0
paylaş
+3

Hiç böyle bir madde görmemiştim. Ben siteyi bir ay kullanmasam o ay paramı çekemeyeceğim yani. Tuhafmış. Olabilir böyle kurallar.

3 0
paylaş
+2

Enteresan şart her an çok giremesem bile aktif olduğumu düşünüyorum her zaman gereksiz bir madde bana göre sonuçta insanlar müsait olduklarında giriyor.

2 0
paylaş
+2

İnşallah günü gününe aktiflik istemiyordur. Her ay ödeme konusunda bir yenilik geliyor. Zaten insanlar günü gününe aktif olamayacaklardır.

2 0
paylaş
+3

Zaten her gun aktif oluyoruz ama bir turlu ap kazanamiyoruz. Birde paramizi cekebilmemiz icin baska icatlar cikarmasin bu ahmet. Buradaki insanlarin bu site disinda bir hayatlarinin oldugunuz unutmasinlar. sonucta çalışanı var, ogrencisi var bu sitede. Iyi oldu olacak bir universite ogrencisi sinav haftasinda girmedi diye odeme alamasin. Zaten ap kazanamiyoruz dogru fuzgun. Isleri iyice zora sokmasinlar.

3 0
paylaş
+2

Bu da değişik bir kural olması gerekiyor. Ben zaten aktifim bundan dolayı benim için bir sorun olmayacaktır. Ama sitenin bu aktiflik ile ilgili bir açıklama yapmış olsaydı iyi olurdu. @esraecem ve @dantes

2 0
paylaş
+3

Ahmetesor'da ödeme talebi sekmesinde ödeme talebinde bulunan kişinin hem talepte bulunduğu ay hem de ödemeyi alacağı ay, aktif olma koşulu getirildiği bildirilmiştir. Ben de bugün okudum. Siteden düzenli olarak ödeme alabilmek için ben de ödemeler ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyorum.

3 0
paylaş
+1

Sitenin yönetimi bunun ile ilgili bir açıklama yapmış olsaydı daha iyi olacaktır. Bizler de onu bilmediğimiz için mağdur olma durumumuz vardır.

1 0
paylaş
+1

Sitede ödeme almak için aktif olmak gerekiyormuş. Bence sitenin bu kavramı açmadı gerekmektedir. Çünkü bazıları mağdur olabilir bu durumdan.

1 0
paylaş
+2

Nasıl yaa.. Çok garip şeyler eklenmiş siteye .. İlginç geldi niye mesela diyelim ben o ara aktif değilim ödeme yapamayacak mıyım tam gününde .. Hayda :// Şu an şaşırdım bilemiyorum çok tuhaf olmuş o bence..

2 0
paylaş
+2

Saçmalığın daniskası olmuş! Aktif olduğum dönemin karşılığını almak için aktif olmamın şart koşulması 'ben yaptım oldu' mantığından başka bir şey değildir ve anlaşılabilir bir tarafı da yoktur! Tamam, Deli Dumrul'un torunlarıyız da bu kadarı da fazla yani!

2 0
paylaş
0

Bende bu ay ödeme almak için baya aktif olmaya çalıştım. Ama site bunu da açıklaması gerekiyor. Yani nedir ve ne anlama geliyor. Site bunu da açıklarsa iyi olacaktır.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.