+3

Ödeme almak için "aktif" kelimesinden ne çıkarabiliriz?

Aktif tam olarak neye göre hesaplanacak.

    -   Ahmetesor
4 1
7 yanıt   -  
+2

Sanırım ödeme talep ettiğiniz zaman bir süre aktif olman gerekiyor. Yani amaç ödeme talep eder etmez hemen siteyi bırakmanı istemedikleri için böyle bir şey yapmışlardır. Sorulara verdiğiniz cevaplara göre veya kaç saat sitede aktif olduğuna göre aktifliği ölçebilir.

2 0
paylaş
+2

Bence bu ap kurunun yukselmesini bekleyen arkadaslar icin yapilmis birsey olabilir. Ya da sadece sorduğu sorulardan kazanilan ap ler oldugu zaman belki onlar icindir. Yani ben oyle kisilerinde site icerisinde aktif olmasinin saglanmasi acisindan boyle birsey getirildigini dusunuyorum.

2 0
paylaş
0

Sitede 2 tane moderatörümüz vardır. Sağolsunlar herşeye yardımcı olmaya çalışıyorlar. Ben onları etiket yapsam hemen de cevap verirler ama gerek yoktur onları yormaya.

0 0
paylaş
0

Bence böyle bir şeye gerek yoktu çünkü üyeler müsait oldukları zaman zaten girerler aksatmazlar ama herkesin işi gücü olabilir kendine göre o ay gitmeyebilir üye yani ödemesini almak en doğal hakkı belki bir dahaki ay gelecek.

0 0
paylaş
+2

Yoruma çok açık bir konu. Ben hiç biröşey anlamadım. Günde üç beş cevap yazan da aktiftir. 100 hatta 250 cevap yazan da. Kazanılmış hakka böyle şartlar getirmek bence etik bir şey değil.

+1

Siteden bazıları bunu açıklaması gerekiyor. Bende bir anlam veremedim. Aktif derken ne demek istemiş acaba. Yani sitede en az bir soru ile bir cevap olması mı gerekiyor.

1 0
paylaş
0

Sitede artık ödeme almak için aktif kelimesi meydana geldi. Herkes gibi de bende merak etmeye başladım. Ama site sanırım o zamanlar içerisinde en az bir soru ve cevap yapmamızı istiyor.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.