+3

Ödeme almak için "aktif" kelimesinden ne çıkarabiliriz?

Aktif tam olarak neye göre hesaplanacak.

    -   Ahmetesor
4 1
6 yanıt   -  
0

Sen olayı yanlış anlamışsın. aktif olarak sitede soru cevaplayıp soru Sorarak para kazanabilirsiniz. Sadece aktif kalarak para kazanılmaz. Uğraşmanız gerekiyor ki para. kazanabilesiniz.

0 0
paylaş
0

Bugün tesadüf eseri ben de siteye gelen bu aktiflik koşulunu yemi farkettim. Aktiflik koşulunun daha detaylı olarak açıklanması gerektiğini düşünüyorum. Mesela ay içinde kaç gün giremediğimiz taktirde aktif sayılmıyoruz, gibi...

0 0
paylaş
0

Aktiflik konusunu netleştirmek gerekir ve bilgilerden haberdar olmak için bildirim şart

0 0
paylaş
+2

Sanırım ödeme talep ettiğiniz zaman bir süre aktif olman gerekiyor. Yani amaç ödeme talep eder etmez hemen siteyi bırakmanı istemedikleri için böyle bir şey yapmışlardır. Sorulara verdiğiniz cevaplara göre veya kaç saat sitede aktif olduğuna göre aktifliği ölçebilir.

2 0
paylaş
0

Bence böyle bir şeye gerek yoktu çünkü üyeler müsait oldukları zaman zaten girerler aksatmazlar ama herkesin işi gücü olabilir kendine göre o ay gitmeyebilir üye yani ödemesini almak en doğal hakkı belki bir dahaki ay gelecek.

0 0
paylaş
+2

Yoruma çok açık bir konu. Ben hiç biröşey anlamadım. Günde üç beş cevap yazan da aktiftir. 100 hatta 250 cevap yazan da. Kazanılmış hakka böyle şartlar getirmek bence etik bir şey değil.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.