+3

Nutella mı fındık kreması mı?

    -   Anket
3 0
9 yanıt   -  
0

Tek kelimeyle cevabım Nutella olur. Daha onun üstünde tanımam Nutella farklı bir şey damakta bıraktığı o lezzeti başka hiç bir çikolata da bulamadım nasıl bir şey yapmışlarsa insan da bapımlılık yapıyor yedikçe yiyesin geliyor.

0 0
paylaş
0

Nutella sevmiyorum. Fındık veya fıstık kreması olursa afiyetle yerim. Salt çikolata hoşuma gitmiyor. Biri gidip bana beyaz olan dışında çikolata alsa mutlu olmam açıkçası. Nutellayı da bu yüzden tercih etmem. Fındık kreması iyidir. Bol kazanç dilerim.

0 0
paylaş
0

İkisi de değil. Evde kendim doğal tatlımı yapıyorum. Bal-tahin-kakaoyu karıştırıp ekmeğin üzerine sürüp yediğimde ne o dışardan aldığım içinde PALM YAĞI olan nutella kadar bana zarar veriyor ne de fındık kreması adı altında kimbilir içinde ne beter şeyler olan o zehir gibi karaciğerimi yoruyor ..Senelerce çok doğalmış çok süper bir tatmış gibi bize neler yedirdiler.

0 0
paylaş
+1

Ben ikisini de severim. Ama tercihim findik kremasindan yana olur her daim.

1 0
paylaş
0

Tabiki de nutella fındık kreması bana çok sade geliyor ve bu yüzden nutellanın üstüne tanımam

0 0
paylaş
+1

Nutella içinde zararlı olan Palm yağı içermekte olduğu için kesinlikle almayız. Bizim tercihimiz sağlık açısından zararlı yağlar ve katkı maddeleri içermeyen Fisko Birlik Fındık Ezmesidir.

1 0
paylaş
0

İkisi de değil evde kendim yapıyorum daha leziz oluyor.

0 0
paylaş
0

Fındık kreması Nutella'dan iyi.

0 0
paylaş
0

İkisini de severim ama Nutella daha çok hoşuma gidiyor benim tatlı ihtiyacım olduğu zamanlar böyle şeyler yiyorum ve Nutella benim tatlı ihtiyacımı daha iyi karşılıyor ondan Nutella daha çok severim.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.