+7

Nasılsınız kaç ap aldınız bugün?

  Saade-t   -   Geyik-Sohbet
7 0
13 yanıt   -  
+3

Bugün 50 cevap hakkımı kullandım karşılığında Ahmet bey bana 260 AP puan verdi. Sanırım bugün performansımı beğenmedi. Kesinlikle katılıyorum çünkü bende beğenmedim. İsteksiz iş olunca ortaya vasat bir manzara çıkıyor.

3 0
paylaş
+2

20 AP falan aldım bayağı uğraştım

2 0
paylaş
+2

Ya nasil o kadar ap kazanabiliyorsunuz okadar dikkat ediyorum ama en fazla verdigi 20 ap anlatinda ben de biliyim

2 0
paylaş
+2

BEN 15 KAZANDIM BENCE EN İYİ CEVAP VERMEKTE (AP)GELİYO.
SİZE BİR ŞEY SÖYLİCEM
BAKIN CEVAP VERİRKEN YORUNLARA BAKMA VE İÇİNDEN NE GELİYOSA ONU YAZ TABİKİ KÜFÜR HARİÇ
VE YORUMLARA BAKMADAN YAZ .

2 0
paylaş
+3

İyiyiz, teşekkür ederiz :-) Siz de iyisinizdir inşallah.. Sorunuzu görünce baktım ben de kaç AP kazanmışım diye.. Bugün pek fazla takılmadım, o yüzden 262'de kalmışım ama ilerleyen saatlerde 500'ü geçerim diye düşünüyorum.. Belli de olmaz tabii.. Bazen işler çok kesat da gidebiliyor :-)

3 0
paylaş
3 yorum
+3

Uzun süredir ahmetesor üyesi olan kişler daha fazlamı ap alıyor. Ben 1 haftadır üyeyim ama topladığım ap sayısı 54 çoğu kişi yazıyor buğün 500 ap topladım felan diye ben anlamdım. Bu işte bir terslik var bence.

3 0
paylaş
2 yorum
+2

Bende henüz yüksek bişeyler alamadım ama ilet liyo takip ediyorum cevapları nerde kadar uzun tutarsan okadar iyi veriyor bence bi deneyin derim ben ne yazayım diyoruz ya zamanla akıla geliyor inanmayacaksınız vallahi ben kopuyorum bazen arkadaşlar

2 0
paylaş
+3

Vala ben fazla topluyamiyorum 10 anca topladım

3 0
paylaş
+2

Eyvallah sağol iyiyiz bugün siteye fazla giremedim daha doğrusu iki üç gündür böyle işlerim yoğun bugün ise 7,8 soru cevapladim 60 AP yaptım şimdi 12 kadar alabildiğim kadar almaya bakacağız.

2 0
paylaş
+2

Bugün Şoan 80 AP Kazandım Bonus Olarak Yani 30 Dakikada Yaptım Daha Özen Gösterirsen Daha Hızlı Kasabilrsinm Ben Çoğu Vaktimi Harçamaya Çalışıyorum Akşam 8 De Başlıyorum 11 12 Oluyor Saat 25 30 Soru Çevaplaışım Soru Çevaplamadanda AP Kazandığımız İçin En Az 25 Soru Çevaplamaya Çalışıyorum Yani Kardeşim Bu Arada Beni Takip Edersen Sevinirim Allaha Emanet.

0

Bende şuana kadar 20 AP kazandım bakalım daha yeniyim bende kazanmak istiyorum :)

0 0
paylaş
0

Bugün için daha anca 223 ap alabildim çok az . Ve sanırım bu güzel bonuslar kaldırıldı çünkü hala alamadım. Sadece küçük bonuslar geliyor arada 10 ap 15 ap 20 30 falan . O kadar. Onlarla anca bu kadar oldu bakalım gün daha bitmedi belki 500e ulaşırım belki geçebilirim de.. Ama zor gibi duruyor..

0 0
paylaş
0

Ben bugun hiç ap almadım. Çunku o kadar ugrasiyorum kazandigim 5 kuruş degmez bence...

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.