+27

Melek Özçağan'ın garip "ŞIRDAN" yemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sosyal medyada kendisine epey tepki gelmiş durumda.Kendiside bu konu hakkında yeni bir video yüklemiş.Sizce insanların görgüsüzce bu şekilde videolar paylaşması doğru mu

Şırdan yeme videosu :
https://www.instagram.com/p/BuzA3GXlXbS/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=d0wz3izcetmc

Verdiği Tepki:
https://www.instagram.com/p/Bu0qlPflpw7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=m07v7cl4ozjv

yorumlarınızı bekliyorum

Melek Özçağan'ın garip "ŞIRDAN" yemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
27 0
47 yanıt   -  
0

Yenilen yemeğin bile bir yeme adabı vardır, kendisini tanımıyordum fakat gösteriş meraklısı ve ilgileri üzerine toplamak adına özellikle hazırlanmış bir video olarak düşünüyorum. Eleştirisine gelince kendi yaptığını örtmek adına birçok insana ahlak bekçiliği yapmış ne diyelim Allah böylelerini ıslah etsin.

0 0
paylaş
+1

Kendisini tanımıyorum. Şırdan yemenin illa ki bir adabı, bir yolu yordamı vardır diye düşünüyorum. Sanıyorum kendisi bu yolları öğren(e)memiş. İşin, ahlak, namus, teşhircilik, reklam vs boyutları beni hiç ilgilendirmiyor. İnsanın namusunun öyle kolay yargıya varılabilecek bir konu olmadığını düşünüyorum. Yorum yaptığı videosunda kullandığı üslubu da terbiyesizce buldum. Ancak sanıyorum ki günümüz toplumu böyle şeyleri talep ediyor, böyle şeyleri görmekten, duymaktan hoşnut oluyor hatta belki mutlu oluyor ki bunlar çeşitli mecralarda yer tutabiliyorlar.

1 0
paylaş
+1

Çok saçma insanlar ünlü oluyor ya beni de en çok bu kızdırıyor yani bilgi yok tecrübe veya yetenek yok boş boş işler ile ünlü diye geçinmeleri ve bunu da tövbe nimete yapmaları çok yanlış hiç sevmedim videoyu da

0

Iğrenç ya insanlar popülerlik ugrana iyice saçmalamaya başladı nereye gidiyor bu insanlık diye düşündürüyor insanı

0 0
paylaş
0

Görmemişlikte son naktaya nasıl gelindiğini gösteriyor.

0 0
paylaş
+1

Bu kadın kim ben tanımıyorum zaten. Böyle gereksiz fenomen kişileri de takip etmiyorum. Böyle insanların ünlenmesini de manasız buluyorum. Ayrıca açıklama yaptığı videoyu izledim. Bana edepten bahsetmeyin a.... diyor. Çok edepli maşallah. Bunları izleyerek daha da ünlendiriyoruz. Amaçları gündeme gelmek zaten.

1 0
paylaş
-1

Sanırım düz yemeye alıştığı için yamuğunu görünce şaşırdı.Videoyu ilk kez görüyorum ve keşke görmez olaydım dedim.

0 1
paylaş
+3

Terbiyesizlikten başka birler değil. Ahlaksızlık diz boyu.

3 0
paylaş
+1

Bu tip görüntülerle kendini rezil edenler yazık vallahi ne olacak böyle? Bu tip kişiliklere prim vermek doğru değildir.

1 0
paylaş
+1

Daha önce şırdan yemedim ama şırdan deyince bu tür muhabbetler herkesin aklına gelir. Ekranda bu şekilde yansıtması doğru değil kesinlikle ama bence çok büyük tepkiler vermeye de gerek yok.

1 0
paylaş
+1

Kendisi kimdir necidir hiç tanımam Bilmem fakat paylaşmış olduğunuz videoda 2 resim bile çok iğrenç bir görüntü seyretme gereği bile duymadım O yüzden Adana'nın yöresel bir yemeği olan şırdanı bu şekilde yemese toplum ahlak kuralları açısından uygun değildir kendisi edepsizce bir hareket de bulunmuş.

1 0
paylaş
+1

Ben normalde de şırdanı sevmem. Ayrıca böyle herkesin görebileceği bir şekilde de paylaşmak hoş değil. Açıkçası iğrenç bir görüntü ama fazla da abartılmasına gerek yok.

1 0
paylaş
+2

Oldukça çirkin bir görüntü bence. Para verseler yemem sanırım bunu, zaten çok yemek seçen biriyim... Dünyada yeni bir müze açıldı son zamanlarda, dünyanın en iğrenç yemekleri bulunuyor müzede. Her ülkeden hoş olmayan yiyecek ve içecekler var. Türkiye'den de şırdan bulunuyor bu müzede..

2 0
paylaş
+1

Bu kadıni iyice araştırın bu kadın adanalı olabilir.

1 0
paylaş
0

Burda mesele sırdan mi ki .. bence değil ilgi çekmek takipçi kasmak vsvs ben video yu izledim bir insanin öncelik le kendisine saygısı olması lazım ki insanlar da ona saygı gostersin umumi hanede bedeniyle para kazanan kadınlar bile bundan daha şerefli bence .

0 0
paylaş
+1

Resme göre yorum yapacağım yemek yeniyorsa bir şeylere alet edilmeden düzgün bir şekilde yenilmeli bence.Kişiyi tanımıyorum ve videosunu izlemedim.Sevmediğim yemeklerden biri şırdan ve mumbar dolması.Yiyenlere ve sevenlere afiyet olsun.

1 0
paylaş
+2

Böyle kendini satanları baş tacı yaptıkça bu ülke bizden bi bok olmaz net.

2 0
paylaş
+3

Bazı insanların ne yazık ki sosyal medyada popüler olmak ve dikkat çekmek adına yapmayacağı şey yok. Bu gibi saçma görüntüler de bunun en büyük örneklerinden birisi. Böyle şeyler izlediğim zamanlarda gerçekten de insanların bu hale geldiğini gördüğüm için çok üzülüyorum.

3 0
paylaş
0

Ven resme bakamadım. Çünkü şırdanı görünce çok aşırı mide bulantısı ve baş ağrısı başlıyor bende. Hatta ismini bile duyunca şuan fena başıma ağrı girmeye başladı. Bakamadığım için yorum yapmak doğru olmaz.

0 0
paylaş
+1

Tamamiyle prim kasmak, dikkat çekmek, reklam yapmak amacıyla yapılmış vücudunu, güzelliğini ve kadınlığını kullanarak zengin olmaya çalışan, aklıyla değil, çıplaklığıyla gözde olmayı hedefleyen bir ablamız diye düşünüyorum. O video neyse belki ifşalanmış olabilir fakat diğer fotoğraf ve videoları da bunu gösteren öğelerle dolu diye düşünüyorum. Saygı duyarım herkesin kendi hayatı sonuçta.

1 0
paylaş
0

Birşey derdim de site kapatır hesabımı şimdi. Bu kim ya, melek özçağan kim? Bu şahıs saçma sapan gereksiz hareketler yapıyor tamam da bizler onu hangi sıfatla konuşuyoruz. (cidden kim olduğu ile ilgili bir fikrim yok ancak önemli biri olduğunu zannetmiyorum) Bu şahısı insanlar beğenip paylaşmasa yaptıklarınıda görmiycez o da bir süre sonra bırakacak gereksizliklerini ancak insanlar beğenilere boğuyor onu o yüzden yaptığı iyi birşey gibi devam ediyor.

0 0
paylaş
+3

Kadını tanımıyorum! Kendisi orada belli ki bir firmanın reklamını yapmak için tutulmuş. Lakin şırdanı yeme biçiminden çıkarım yapmak gerekirse; bu kadın genelde pornografiye ait olan hareketleri yapıyor. Ve bunu ya izleyetek öğrenmiş yada tatbik ederek. Hal böyle oluncada toplum ahlakına uymayan hareketler olduğu kesindir. Kebdisine fantazilerini kendi iç dünyasında ve daha mahrem ortamlarda yaşamasını tavsiye ediyorum.

3 0
paylaş
1 yorum
+3

Rasmi ilk defa görüyorum, kim olduğu da çok önemli değil ama pek onaylayabileceğim bir resim değil. İnsan biraz kendisini bilmeli. Fazla da bir söz söylemeyi doğru bulmuyorum.

3 0
paylaş
+1

Tanımıyorum, beni ilgilendirmiyor.

1 0
paylaş
+1

Ben bu kadını ilk defa görüyorum neci manken yada oyuncumu bu kim birde kurban olayım o nasıl bir şırdan yemektir ya güzelim şırdanı mındar etti sen o şırdanın neye benzediğini çok iyi biliyorsun birde nimetle oynuyor şey yalıyormuş gibi tövbe tövbe her şeye eyvallah ama nimetle o şekilde dalga geçilince deli oluyorum ünlüysen ünlüsün sen onun gerçeklerini çok görmüşsündür.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler