+1

ben dizüstü bilgisayarı hiç sevmem masaüstünü daha çok severim fifa filan ve başka oyunlar oynarken daha keyifli oluyorrr

2 1
paylaş
1 yorum
-1

Masaüstü belki daha iyi olabilir ama dizüstü bilgisayar daha kullanışlı

-1

Diz üstü bilgisayar

0 1
paylaş
-1

Ne için kullanacağına bağlı oyun içinse kesinlikle masaüstü derim ama üniversite okuyorsan laptop çünkü hareketli bir yaşamın oluyor.

0 1
paylaş
-1

Oyun oynayacaksan kasa derim ama basit işlerle uğraşıcaksan dizüstü derim

-1

kullanım amacını düşünüp ona göre almalısın

0 1
paylaş
+1

İLK OLARAK NE İÇİN ALMAK İSTİYOSAN ONU BELİRLE OYUN İÇİNSE KESİNLİKLE MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR AMA ÖĞRENCİYSEN ARAŞTIRMALARIM İÇİN İŞTE SOSYAL MEDYADA TAKILMAK İÇİN DİYORSAN BU SEFER LAPTOP TERCİHİN OLMALI HEM LAPTOP DAHA KULLANIŞLI VE TAŞINILABİLİR.

1 0
paylaş
0

Kullanacagin isleve gore degissir .
Masa ustu oyun icin iyi
Dizustu oyun harici hersey iyi gelir

0 0
paylaş
0

dizüstü bilgisyarında artıları ve eksileri var masaüstününde onun için tam bir kıyaslama yapılamaz

0 0
paylaş
0

Değişken bir cevabım yok. Oyun için masaüstü. İş, internet, film/dizi izlemek için dizüstü. Ayrıca sürekli seyahat halinde olan birisi için dizüstü iyidir.

0 0
paylaş
+1

Kesinlikle dizüstü çünkü masaüstü bilgisayarı sadece bir yerde kullanabiliyorsun fakat masaüstü bilgisayarı istediğin yere götürüp orada kullanabilirsin. Neredeyse aynı şeyleri yapıyorlar zaten.

1 0
paylaş
0

diz ustu bilgisayar daha kullanislidi

0 0
paylaş
0

Kişinin ihtiyacına bağlı eğere sürekli yanında taşıması gerekiyorsa diz üstü ama sadece sabit bir yerde kullanacaksa masaüstü alınmalı bence.Masaüstü daha sağlam ve uygundur dizüstüne göre.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.