+2

Tüm sayısal dersler

2 0
paylaş
+2

Lisede sevmedim derslerden beden dersi diyebilirim yani beden dersinde hani bu amuda kalkmak var bilmem ters takla atma var falan filan Bu dersi sevmiyordu Hanım bu hareketlerinden dolayı bir de grafik animasyon dersi sevmiyorum çünkü yapamıyorum ne yaparsam yapayım zordu yani dersler

2 0
paylaş
+1

Lise 1'de matematikti. Sonra yabancı dil bölümüne geçiş yaptım da kurtuldum. Anlayamadığım tek branş. Ne yaparsam yapayım olmuyor. Zorlamamak en güzeli deyip bana uygun bölüm tercihinde bulundum.

+1

Lise okurken meslek lisesinde okudum makine ressamlığı bölümünde okuyordum en nefret ettiğim bölümdü saçma sapan bir masaya oturup çizim yapıyorsun onuda geçtim akşama kadar ders mi olur öğle tatiline çıkan örnek 100 öğrenciden öğlen sonu derslerine en az benim gibi 30 tanesi gelmiyordu bu yüzden hiç sevmedim liseyi

1 0
paylaş
+1

Kimya dersi...

1 0
paylaş
+1

kimya dersi...

1 0
paylaş
+1

ben genelde hepsini severdim eğtim sistemi sağ olsun hiçbirşey öğretmediğinden genelde uykumu okulda alırdım

1 0
paylaş
+1

Beden derslerini sevmezdim.Cunku hocamiz kisin dondurucu sogugunda bizi disari cikarir,isinmami saglamayan isinma hareketleri yaptirir sonra kendisi sicacik cayini icip kurabiyesini yemek icin ogretmenler odasina kosardi.Biz de disarida soguktan donmamak icin ateş dusunurduk.

1 0
paylaş
+1

Matematik sevmezdim iki oglumunda suan matematik zekalari cok yuksek cok sukur

1 0
paylaş
+1

tabikide matematik

1 0
paylaş
+1

Turizim Meslek lisesi çıkışlı biri olarak söyliyebilirim ki meslek derslerini sevmiyordum çünkü sürekli hizmet sektörü bi zamandan sonra insanı bunaltıyor ve 4 sene boyunca yapınca işkenceye dönüşeblilr ama zamanla alışırsan sevmemek için bir neden yok

1 0
paylaş
+1

Ben sayısalci olduğum için en sevmediğim ve 4 yil boyunca çekmek zorunda kaldığım ders fizikti abi bazen yapıyorum bazen yapamıyorum konuları bitmiyor çalışıyorsunuz yine aynı not yatıyorsun derste yine aldığın not aynı çok nankör Bir dersti. Çalışınca emeğinin karşılığını alamadığın bir dersti bu yüzden gıcık olup lise hayatım da sevmedigim derslerin başında gelir.

1 0
paylaş
+1

Tek bi ders vardi ki sayısal okumama sebeb olacak bir dersti o da biyolojiydi.

1 0
paylaş
+2

Boş geçen dersleri hiç sevmezdim. :)
Ben okulu ve dersleri seven bir öğrenciydim.
Ama en sevmediğim ders edebiyattı.
İngiliz edebiyatını severdim.
Ama ilginç bir şekilde Türk edebiyatını sevmezdim.

2 0
paylaş
+1

Kimya dersinden nefret ederdim ki hocadan ötürü dersin hocasına bağlıydı genelde

1 0
paylaş
+1

Matematik dersiydi.

1 0
paylaş
+1

kesinlikle fizik

1 0
paylaş
+1

net matematik ve tarih de vardı tabi :)

1 0
paylaş
+1

Edebiyattı. Kesinlikle bilgi edinmek amaçlı değildi ezbere dayalı bir anlatımı vardı. Bu yüzden de hayatım boyunca özellikle lisede sevemedim.

1 0
paylaş
+1

Valka ben sözelci olduğum için en sevdiğim ders Edebiyattı. İngilizce hocasından nefret ettiğim için o dersi hiç ama hiç sevmezdim. Ve diğer sayısal derslerini sevmezdim.

1 0
paylaş
0

Analitik geometri

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler