+4

Kur yükselecek mi?

    -   Ahmetesor
4 0
5 yanıt   -  
+1

Herkes bu adımı bekliyor siteden atar veya atmaz kendilerine kalmış ben gereken eleştirimi görüşümü söyledim yaptım bu durum devam ettikçe site kazanır üyeler kazanamaz kazanamıyor da zaten eğer bu adım atılmayacaksa gerekeni yapıp duyuru yapıp işler istediğimiz gitmedi kazançlar konusunda bu budur şu şudur denilmesi lazım

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Hiçbir fikrim yok. Açıkçası kur bu haldeyken yarışma olmadığı zaman da 17.000 ap toplayabilecek bir babayiğit çıkar mı bilmiyorum. Ben geçen ay bozdurmadığım için 104.000 küsür ap var, o yüzden yazmaya devam ediyorum. Yoksa kayda değer bir rakam kazanamam sadece soru ve cevaptan. 6 like ve 6 yanıt aldığım bir soruma 0 ap gelmiş bir de, düşünün.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Nisanin ilk haftasinda yukselmesini beklemekteyim. Umarim ap kurunu nisan 1 de şaka olsun diye anlik yukseltip geri dusurmezler de umudumuzu kirmaz ahmetesor site yoneticileri. Bence artik yukselmesi sart oldu duyuruda martta nisanda reklam geliri artinca yukselecek denmisti fakat her hangi bir hareketlilik veya degisiklik olmadi. Bence nisanda da yukselmezse artik girmenin bir anlami olmayacaktir.

1 0
paylaş
0

Kuru düşürdükleri Zaman Ki Duyurularındaki gibi olursa eğer yükselecek diye düşünüyorum yani o zaman Reklamların olmadığını Ve bu sebepten dolayı da kuru düşürdüklerini söylemişlerdi Ama şu anda Yaza doğru gidiyoruz Muhtemelen reklamlar çıkar fark var O zaman da puanlar da artar.

0 0
paylaş
+2

Kur yükselse yükselse 0.005 olur simdiki kur dan kimse memnun değil site ilk zamanlarda 0.013 idi ama sitenin reklam gelirleri düştüğü için ap kuru da o yüzden düştü artık yükselmesi lazım @ahmetesor iyi geceler

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.