+2

Beko 9 kg A+++ 1000 devir sıkma gücü minimum 12 dk yıkama süresi yorgan battaniye vb yıkama özellikleri var ben gayet memnunum beyaz eşyalarımın hepsi Beko hiçbir sorun çıkarmadı 3 yıldır tavsiye ederim yeni evlenecek arkadaşlara

2 0
paylaş
+1

Bizim evin bütün beyaz eşyaları Beko,ya ait tv,den tut elektrik süpürgesine kadar. Çamaşır makinesi Beko A+++1000 devirlik sıkma gücü olan 9 kg,ye kadar çamaşır alabilme gücüne sahiptir.

1 0
paylaş
+1

Benim evdeki çamaşır makinesi 1200 devir 8 kilogram, samsung marka, A sınıfı bir çamaşır makinesi ve ancak yetiyor bize bazen çamaşır çok olduğundan iki kez çalıştırmak zorunda kalıyoruz.

1 0
paylaş
+2

Arçelik 9 kg ihtiyacımızı karşılıyor. Kullandiğim için tavsiye edebilecegim bir marka.

2 0
paylaş
+2

Evimdeki çamaşır makinesi 6 kilo çamaşır alıyor 1200 devir markası Vestel 13 yıldır almışım Artık yavaş yavaş yıpranmaya başlıyor Bu aralar çok ses çıkartıyor Yani ses çıkarsa bile yine ihtiyacımızı görüyor.

2 0
paylaş
+2

Bosch 9 kg. lık kullanıyorum. Çok memnunum. Beyaz eşyada Siemens ve Bosch en iyisi. Bu konuda yerli malı tavsiye etmiyorum. İlla yerli olsun derseniz; firmanın outlet mağazasından alın. Çünkü yurt dışına ihraç edilecek mallar ve bizim burda satın aldığımız mallar aynı fabrikada üretilmiyor. Yurt dışına gidenlerin motorları,malzemeleri ve dayanıklılığı burdakilerden çok farklı ve daha üstün.Oraya giden eşyaların bir yeri bile çizilse geri gönderiyorlar. O mallar da burda firmaya ait outlet magazalarda satılıyor. O kaliteyi çok uygun fiyata almış olursunuz. Alırken mutlaka sorun.Vicdanlı biriyse anlatır zaten.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler