+2

Ap kuru ay içinde döviz kurları gibi değişiklik gösterseydi , kredi kartı ile ap alıp, yükselince bozdurmayı düşünebilirdim. Fakat ap kurunun 2 aydır düşük olması ve aynı kalması nedeniyle düşünmüyorum.

2 0
paylaş
0

evet yatırım amaçlı güzel bir düşünce fakat sitenin yeni olması sebebiyle üyeler tarafından güven sorunu olduğunu düşünüyorum.ilerleyen zamanlarda ap değerinin artacağını düşünerek yatırım yapmak mantıklı geliyor.

0 0
paylaş
+1

Ap kurunun ciddi anlamda güzel bir değerde olacağına emin olsam mutlaka bu yöntemi denerdim. Henüz nisan ayı için söylenen ap yükselme durumunda bile bir netlik hissedemediğimden şimdilik düşünmüyorum.

1 0
paylaş
0

AP satın alıp birkaç ay beklesek hiçbir fiyat artışı olmasa bile ne kadar zarar edebiliriz ki. Sonuçta ap'yi TL yapıp çekemiyor muyuz sıkıntı oluyor mu bu konularda

0 0
paylaş
0

Ap kurunun nisan ayında yükseleceğini düşünüyorum hatırlarsam yöneticilerinden biri öyle demişti ya da ben yanlış hatırlıyor olabilirim.

0

Alınabilir de kur eğer ki değişken olsaydı ben almayı düşünürdüm, haftalık veya iki üç günde bir değişse neyse ama 3 aydır bu şekilde olunca pek düşünmem.

0 0
paylaş
0

Bence bu riske değmez zaten artmıyor ve artar mı belli değildir.

0 0
paylaş
0

Bak neler de olabiliyormuş. Böyle bir seçeneğimiz olduğunu bilmiyordum. Ama hayır pek mantıklı bulmadın ben bunu. Gerçi araştırmak lazım. Yani doğru bir düşünce olabilir aslında, AP'ye yatırım yapmak. Sonuçta, AP-TL kuru konusunda bilgim olmadığı için net birşey söylemem doğru olmayacak gibi geliyor.

0 0
paylaş
0

Ben sisteme yeni girdim.Şu an yorumlayamıyorum iyimdir ?değil midir ?

0 0
paylaş
0

Zaten sitenin amacı bu uru yüksek tutup İnsanların bu kurban alıp faydalanmasını istiyor bu şekilde sitede Yoktan yere para kazanıp bunu değerlendirip daha sonra kur yükseldiği zaman insanlara ödemelerini yapmaktır sitenin çok sağlam bir site olduğuna güvenebilir sekeer Bence de mantıklı bir seçimdir siteden kuralım fiyatının yükselmesini beklemek.

0 0
paylaş
+1

Aslında bana bayağı mantıklı gelmişti, kurun nisan ayında artması yönünde kuvvetli idda ve açıklamalar var şahsen ben bu ay içerisinde bir miktar AP satın alıp kur arttığında bundan faydalanmak isterim.

1 0
paylaş
0

ap satın klamk ban mantıklı gelmiyor çünü ben kurun yükselecegini sanmıyorum hiç ve apler gerçekten kura göre yüksek satılıyor bence zarar ugrama ıolasılıgınıza var bu işte

0 0
paylaş
0

Bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bu konuda gereken önlemleri mutlaka alacaklardır diye düşünüyorum. Eğer kur artacaksa öncesinde ap alma işlemi iptal edilmesi gerekir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.