+2

Ap kuru ay içinde döviz kurları gibi değişiklik gösterseydi , kredi kartı ile ap alıp, yükselince bozdurmayı düşünebilirdim. Fakat ap kurunun 2 aydır düşük olması ve aynı kalması nedeniyle düşünmüyorum.

2 0
paylaş
0

evet yatırım amaçlı güzel bir düşünce fakat sitenin yeni olması sebebiyle üyeler tarafından güven sorunu olduğunu düşünüyorum.ilerleyen zamanlarda ap değerinin artacağını düşünerek yatırım yapmak mantıklı geliyor.

0 0
paylaş
+1

Ap kurunun ciddi anlamda güzel bir değerde olacağına emin olsam mutlaka bu yöntemi denerdim. Henüz nisan ayı için söylenen ap yükselme durumunda bile bir netlik hissedemediğimden şimdilik düşünmüyorum.

1 0
paylaş
+2

Şimdi şöyle ap değeri belki de 4 ay aynı kalacaktır. Sizler bu riski alacaksanız alın derim. Ama paraya ihtiyacınız varsa da böyle yapamazsınız diyorum.

2 0
paylaş
+1

Bence de baya mantıklıdır. Bende bir kere dedim böyle yapacağım ama bende para olmadığı için de ben bunu yapmadım. Bakalım ileriki zamanlarda belki yaparım.

1 0
paylaş
0

AP satın alıp birkaç ay beklesek hiçbir fiyat artışı olmasa bile ne kadar zarar edebiliriz ki. Sonuçta ap'yi TL yapıp çekemiyor muyuz sıkıntı oluyor mu bu konularda

0 0
paylaş
+1

Bende hep bunu yapmak istemişimdir. Ama bende para olmadığı için de ben bunu yapamam. Bende bundan dolayı biraz beklemeye çalışacağım.

1 0
paylaş
0

Ap kurunun nisan ayında yükseleceğini düşünüyorum hatırlarsam yöneticilerinden biri öyle demişti ya da ben yanlış hatırlıyor olabilirim.

0

Alınabilir de kur eğer ki değişken olsaydı ben almayı düşünürdüm, haftalık veya iki üç günde bir değişse neyse ama 3 aydır bu şekilde olunca pek düşünmem.

0 0
paylaş
+1

Hiç riske atma derim kardeş sen yapsan bunu daha da düşerse yada program kapanırsa paran çöp olur bence yapma ama ben yapacam kur kesin yükselecek dersen sen bilirsin

+1

Benim kredi kartım yokta site yöneticileri bunu düşünüptemi kuru düşürdüler dersiniz AP alımı yapalım diye sitede buradan para kazanmış olacak yalnız bu mantıkla bakarsak AP hiç yükselmeyecek demektir

0

Bence bu riske değmez zaten artmıyor ve artar mı belli değildir.

0 0
paylaş
+2

apler ile ilgili garanti olmadığı için ben bu türden işleri tavsiye etmiyorum ama bu ne kadar risk alabileceğiniz ile alakalı. kur artarsa tabi ki kar olur ama bir gün tüm apleri silerlerse hak iddia etmeniz de mümkün değil. mesela bazı apler geri alınmış takip edenler biliyor, o nedenle ben olsam yapmazdım ama risk almazsan kazanamazsın da neyi ne kadar istediğine bağlı.

2 0
paylaş
0

Bak neler de olabiliyormuş. Böyle bir seçeneğimiz olduğunu bilmiyordum. Ama hayır pek mantıklı bulmadın ben bunu. Gerçi araştırmak lazım. Yani doğru bir düşünce olabilir aslında, AP'ye yatırım yapmak. Sonuçta, AP-TL kuru konusunda bilgim olmadığı için net birşey söylemem doğru olmayacak gibi geliyor.

0 0
paylaş
0

Ben sisteme yeni girdim.Şu an yorumlayamıyorum iyimdir ?değil midir ?

0 0
paylaş
0

Zaten sitenin amacı bu uru yüksek tutup İnsanların bu kurban alıp faydalanmasını istiyor bu şekilde sitede Yoktan yere para kazanıp bunu değerlendirip daha sonra kur yükseldiği zaman insanlara ödemelerini yapmaktır sitenin çok sağlam bir site olduğuna güvenebilir sekeer Bence de mantıklı bir seçimdir siteden kuralım fiyatının yükselmesini beklemek.

0 0
paylaş
+1

Aslında bana bayağı mantıklı gelmişti, kurun nisan ayında artması yönünde kuvvetli idda ve açıklamalar var şahsen ben bu ay içerisinde bir miktar AP satın alıp kur arttığında bundan faydalanmak isterim.

1 0
paylaş
0

Kurun yükseleceğine eminseniz mantıklı aksi durumda gereksiz.

0 0
paylaş
0

ap satın klamk ban mantıklı gelmiyor çünü ben kurun yükselecegini sanmıyorum hiç ve apler gerçekten kura göre yüksek satılıyor bence zarar ugrama ıolasılıgınıza var bu işte

0 0
paylaş
0

Bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bu konuda gereken önlemleri mutlaka alacaklardır diye düşünüyorum. Eğer kur artacaksa öncesinde ap alma işlemi iptal edilmesi gerekir.

0 0
paylaş
0

Bir insanın parası varsa bence baya mantıklıdır. Ama bir kişinin paraya ihtiyacı varsa bu biraz daha zordur diyebilirim. Ben bir kere bakiyeden ap aldım ve tekrar bozduğum için zarara uğradım.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.