+5

Kıskançlık güvensizliktenmidir?

    -   İlişkiler
5 0
12 yanıt   -  
+2

Tam olarak güvensizlik denilmez tamam kıskançlık yapıyoruz ama sevdiğimiz korumak için sanırım güvensizliğimiz sevdiğimize değil diğer dış etkenlere güvenmiyoruz

2 0
paylaş
+2

Kıskançlık ölçülü olmalıdır. Her insan sevdiğini biraz olsun kıskanır. Ama çok fazla kıskanıyorsa ve özgürlüğünü ihlal edecek derecede kısıtlıyorsa onda bir problem var demektir. Muhtemelen kendi yaptığı şeyleri (aldatma gibi) senin de yapacağını düşünüp korkuyor olabilir.

2 0
paylaş
+2

Hayır korumak istemekten.. Zarar gelmesinden korkmaktan.. Senin gördüğün gözle başkasının görmesinden korkmandan.. Kısacası sevmekten..

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Kimi insanlar var onlar kıskançlığı kısıtlamak sanıyor bu tür insanları anlamıyorum başkalarına güveni yoksa sevdiğini kısıtlaması saçma değil mi ? Kıskançlık kısıtlamak olmamalı bence .

2 0
paylaş
+2

Peki onu koruduğumuzu var sayarsak onun özgürlüğüne engel olmuyormuyuz arkadaşlar?

2 0
paylaş
+3

Güvensizlikten elbette. Bu sevdiğin kişi için geçerli değil ki. İnsanlara olan güvensizlikten dolayı kıskanırsın. Tabi bu sahiplenme duygusu bir yandanda.

3 0
paylaş
+3

Kıskançlığı övenler var abi çok cringe seven kıskanır falan nesiniz siz story aşkı yaşayanlar mı? Kıskançlık=Güvensizlik

3 0
paylaş
+3

tam olarak güvensizlik denmez sevdigimiz kişiyi korumak anlamında.

3 0
paylaş
+2

Kıskançlık içgüdüsel bir şeydir ve bazen kıskançlıklar güvensizlikten kaynaklanır.İnsanlar güven problemi duyduğu insanı kıskanırlar eğer güvenseler zaten yanlış bir şey yapmayacaklarını bilirler.Seven insan elbetteki kıskanır ama bunun dozu çok önemli dozajı kaçırmamak lazım.

2 0
paylaş
+2

İnsanın doğasında vardır kıskançlık

2 0
paylaş
+1

Ben kıskançlığın aşırı sevgiden kaynaklandığını düşünüyorum ona zarar gelmemesin diye ona siper olmak takip etmek kıskançlık koruma içgüdüsünden kaynaklanıyor diyorum

1 0
paylaş
1 yorum
+1

hayır tabikide, kıskanmak daha çok sevmekten gelir çok sevmekten güvenmekle bi alakası yok benim için

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.