+1

Hayatta başıma gelmesinden korktuğum en büyük hastalık kanserdir. Hatta hemen hemen her gün oturup bir gün bu hastalıkla karşı karşıya gelsem ne tepki veririm diye düşünüyorum. Allah korusun böyle bir hastalıkla karşı karşıya gelsem dünyam başıma yıkılır sanırım. Önce doktorun söylediğine inanmam dalgaya vururum sonra durumun ciddiyetinin farkına varınca ortalığı kırar dökerim sanırım. Sonra bir daha toparlanabileceğimi sanmıyorum maalesef. Kanser hastalığında oldukça karamsar olurdum.

1 0
paylaş
3 yorum
+1

Ölmücez mi biz ya tarzında hdbdb

1 0
paylaş
+1

Peki bundan nasıl kurtulabilirim ve nasil bir yol izleyecegiz ?

1 0
paylaş
+2

Allah korusun Yani insan öyle bir hastalık varsa tabii ki önce o Hastalıktan nasıl kurtulacağını araştırıp ve tedavisi var mı yok mu Çünkü o hastalığın birçok çeşidi var

2 0
paylaş
+2

Yani üzülürdüm ama sonradan alışırdım hastalığa ailem için üzülürdüm sadece yoksa zaten illaki ölüm kaçınılmaz ha öyle ha böyle derdim kadere teslim olurdum yapacak bir şey çok da yoktur..

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Çok üzülürdüm ama kanseri atlatanları ve bunun mümkün olduğunu düşünürdüm. Farklı doktorlara danışırdım, kanseri yenen bir akrabam var, genelde doğal besleniyor ve bu yaz da yaylaya gitmişti. Bu tür daha sağlıklı kalmak için yapabileceklerimi yapardım.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.