+4

Kalp mi Beyin mi doğru söyler?

    -   İlişkiler
4 0
18 yanıt   -  
+2

2 side doğruyu söylemez çünkü kalp duygulara göre hareket eder beyinde mantığıyla hareket eder.

2 0
paylaş
+2

beyin mantikli kalp vicdanli davranir... ama herzaman beyin dogruyu senin secimin belirler...

2 0
paylaş
+3

Kalp doğru söyler

3 0
paylaş
+2

Kalp bir şey söylemez. Kumanda beyinin elindedir. O yönlendirir. kalp burada algıdır.

2 0
paylaş
+4

Beyin insanı belli bir noktaya götürür. O noktadan sonra beyin fayda etmez ve kalp önde olur. Kalp doğru söyler, beyin kalbe yardımcı olur.

+4

Her ikisi de doğru söyler kalbin doğruları ayrı beynin doğruları ayrıdır çünkü biri zahire diğeri batına tezahür eder. kalp basiretle doğrularını ortaya koyarken beyin sorgulama mukayese ve analizle ortaya koyar.

4 0
paylaş
+2

bu sorunun cevabı duruma göre değişiklik gösterebilir

2 0
paylaş
+2

Kalp her zaman doğru söyler kalbini dinleyen kim olursa olsun doğru yolu bulur.

2 0
paylaş
+3

Bence kalbinize güvenin. O her zaman doğruyu söyler, beyin bazen error verebiliyor :) Bilmem ki, duygusal mevzularda ben hep kalbimle hareket ettim, kazandım diyebilirim :) Sonuçta iş anlaşması yapmıyoruz ya, aşk yaşıyoruz...

3 0
paylaş
+2

Kalp doğru olanı beyin ise mantıklı geleni söyler

2 0
paylaş
0

Kalp görür beyin iletir.

0 0
paylaş
0

Kalp beynin doğrultusu ile yaşar. düşünebildiğin kadar varsın çünkü. Ya da var olduğun kadar da düşünebilirsin. Kısacası bu senle ilgili bir durum. beyin kontrolünü yalnızca kişi bazlı kontrol edersen kalbin beynini mahveder. Ha yok ben beynimi kalbimle orantılı geliştirdim, olay değil fikir tartışırım dersen de otomatikman beynin kalbini yönetmiş olur.

0 0
paylaş
+1

Akıl mantikla kalp duyguyla hareket eder
Normal zamanda aklini kullanip mantikli hareket etmek lazım ama duygusal konularda kalp herzaman dogru adrese götürür seni

1 0
paylaş
+1

Beyin duygular ile hareket etsede Kalp yani vicdan her zaman doğru söyler onun yalan söylemesi imkansızdır ama beyin çoğu zaman vicdanı bastırarak yalan söyler. Kısacası Beyin yalan söyler..

+1

Kalp istediğini beyin bildiğini söyler . Siz seçin hangisi doğru söyler

1 0
paylaş
0

Beyin her zaman doğruları söyler vücut için neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir ama kalp duygulara göre hareket eder ve çoğu kez yanılgıya düşer

0 0
paylaş
0

Beyin her zaman mantıklı olanı söyler ama insanoğlu kalbine kulak vermeye meyillidir. Zaten hep bu yüzden kaybetmez miyiz? Yahut bir de şöyle bakmak lazım olaya kalbimizin yalan söylediğini düşünerek mantığımıza uyan biz istemediklerimizi yapmaya istemediğimiz yerde istemediğimiz kişilerle kalmaya mahkum edilmedik mi? Bazı soruların cevabı yoktur bence.

0

Susanna Tamaro kitabının ismini soylim: Yüreğinin Sesini Dinle.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler