+3

Kabarık Saçlara çözüm olarak saç kremini tavsiye ederim ve düzleştirici ile düzleştirirseniz eğer gayet kabarmadan durabilir :)

3 0
paylaş
+2

Kabarık saçlar kuru olduğundan dolayı muhtemelen kabarıyordur. Düzleştirmenin pek bir faydası olmaz kabarmayı engellemez ancak fön çekilirse düzelir. Kalıcı çözüm için saçın neme doyması gerekir. Argan yağlı şampuan, saç sprey ve kremleri düzenli olarak kullanılmalıdır. Arada bir nemlendirici maske yapılmalıdır.

2 0
paylaş
+2

Kabarık olan saçlar için saç serumları işe yarayabilir saç kremi yatıştırır diye düşünüyorum birde kadınlar için tek yöntem saç düzleştiricisi .

2 0
paylaş
+2

Keratin bakımı birkaç ay saçın düz kalmasını sağlar. Tabi şampuanın ya da kullanılan saç ürünlerinin tuzsuz olması gerekir. Denize de sık girmemek gerekir bu yüzden. Kısa süreli fayda için Loreal'in 3 dakikada onarım kremi çok etkili. Urban Care' in argan yağı spreyini saçı yıkadıktan sonra ıslakken sürüp saç kurutulursa da düzleştirme işlemi saça daha az zarar verir ve saç daha uzun süre yatışmış kalır.

2 0
paylaş
+2

Saç düzleştirici ile. Fön de olabilir tabii. Ay bilmitorum ki ya, aynı dertten bende de vae zaten. Hatta kabarık olsa gene iyi bildiğin kıvırbaşım ben.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler