+1

Bu soruyu ben de düşünüyordum gerçekten öneri olarak sunar mısınız kullanan birileri ?

1 0
paylaş
+1

Bence iphone almanın bi mantığı yok. Özellikle Türkiyede'ki vergi sistemini düşünecek olursak o kadar parayı iphone için ödemeye değmez. Iphone yaptığı diğer telefonların yapamadığı ne kaldı ki ? bne hiçbir zaman ios kullanıcısı olmadım. En son 3-4 ay önce Huawei Mate 10 Lite aldım gayette memnunumç.

1 0
paylaş
2 yorum
+1

Olmazsa olma değil arkadaşlar. Kullanan pek çok kişi var v emin olun android telefon kullanan daha çok kurcalıyor telefonunu. Yani alınıyor ama sorsan kaç özeliği kullanılıyor diye bir elin parmağını geçmez.

1 0
paylaş
+1

Iphone gerçekten kaliteli ve kullanışlı bir telefon, tek eksi tarafı aşırı derece de pahalı olması, çok paran varsa yada o kadar paraya kıyabiliyorsan al derim.

1 0
paylaş
+1

Bence kesinlikle öneririm.Kullandıktan sonra vazgeçilmez oluyor.

1 0
paylaş
+1

al bence gerçekten telefon çok güzel kesinlikle öneriyorum..

1 0
paylaş
+1

İphone kullanıcıları genellikle telefonları eskidikten sonra başka bir markaya bakmaz. İphone ların bence en güzel özellikleri kendilerinden korumalı oluşları. İsteseniz de virüslü sitelere giriş yapamıyorsunuz. İkinci olarak kameraları eskimiyor ve çoğu telefon gibi ekran kenarlarında görüntü kayması, odağı alamama gibi problemler yaratmıyor. Tek sıkıntı çoğu özelliği sadece apple ürünler arasında yapıyor olabilmek.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.