0

İntihar etmek dinimize yasak olmasa bile, Allah'ın verdiği canı Allah'tan başkası alamaz. Ben intihar edemezdim, insanlar hayatlarının belli bir döneminde zorluklar ve engellerle karşılaşır ama çözüm intihar değildir. Belkide hayatımızın bize sunmuş olduğu zor bir sınav vardır karşımızda, hayat her şeye rağmen yaşamaya değer belkide ileride güzel günler bizleri bekliyordur.

0 0
paylaş
0

Hayır etmezdim. Çünkü her sabah uyandığımda ne olacağını neler yaşayacağımı merak eden bir insanım. Ve ölene kadar da yarınlarımı nerde nasıl ve kiminle olacağımı hep merak edeceğim. Kendimi ve hayatı seviyorum.

0 0
paylaş
0

Sayet gunah olmasaydi. Dunyayi intihar edecek kadar ciddiye almayin derdim (;

0 0
paylaş
0

Hayır alahın verdiyi cana kıyılmaz

0 0
paylaş
+1

İntihar etmek günah olmasaydı, yani Allah'ın bize verdiği bu canımıza kıyardık. Bu dünya için boşa uğraşmazdık, fazla günahımız olmasın diye intihar ederdik belkide. Allah bu yüzden intihar etmeyi günah kılmıştır.

0

Bazan insanlar kapana kisildiklarini ve hicbir cikaryol bulamadiklarini dusunurler. Cevresinde ki sevdiği değer verdiği insanlari anlayissiz karsilarlar veya o insanlara zarar vermemek icin boyle bir sonu isterler. Bu noktada artik son noktadir. Goz ne dini ne cevresini gorur. Onemli olan o isi dusunurken vaz gecmek degil. Onemli olan o duruma dusmemek o duruma dusecek oldugumuzda ise hic kimsemiz yoksa bile kendi kendimize konusma ve telkinlerle onune gecebiliriz. Olum care değil kurtulis değil. Ha bi de su var ya olmez sakat kalinirsa ne olur. İ

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.