+4

İnsan en fazla kaç saat yürüyebilir ?

    -   Spor
4 0
9 yanıt   -  
+2

Bana kalırsa 3 saat dinlenmeden daha fazlası da ne biliyim yani biraz garip ollur bence

2 0
paylaş
+3

Insan hiç dinlenmeden 2 saat yürüyebilir diye düşünüyorum. Dinlenme molası ile gün içerisinde 6 saate kadar da yürüyebilen insanlar var. Az yürümek de çok yürümekte vücudu rahatsız eder onun için kendi bünyenizin kaldırabileceği kadar yürümek en doğrusu olur.

3 0
paylaş
+3

Bir insan en fazla 5 ya da 6 saat yürüyebilir ama Ondan sonrasını yürüyemez diye düşünüyorum Çünkü çok yorulacağız için bacaklarımda derman kalmaz

+2

bir insan 24 saatin üzerinde yürüyebilir.

2 0
paylaş
+3

valla insanları bilmem ama ben 4-5 saat arası yürürüm

3 0
paylaş
+2

Ben kaç saat yürüdüm bilmiyorum ama bir gün içinde attığım en fazla adım sayısı yanlış hatırlamıyorsam 46 bin.

2 0
paylaş
+2

Bir insan yoruluna kadar yürüyebilir bunun kesin bir saati yoktur.Sağlıklı bir insan mola vermeden 4 5 saat yüreyebilir.bizim için yüremek yorulmaktan çok sağlıklı biri olmak için yüremek her zaman için gereklidir.

2 0
paylaş
+1

Bence insanlar yorulmasın 1 saat yürüsün yeter sonra yatsinlar..

1 0
paylaş
+1

Yürümek gerçekten çok faydalı bir aktivitedir.yürümek bir nevi spor yapmak gibidir.salıklı bir insan aşşagı yukarı 3 -4 saat yüruyebilmektedir.yürümenin önemini yavaşdan kayıp etmeye başladık bir çok yere kısa yada uzun farketmeksizin yürüme yerine bir vaısta (araba motorsikler vs.)ile gitmekteyiz.bu durumda yürüme sayımız azaliyor ve daha az kalori harcamaktayız bu durumda da en başta obezite hastaliği ve buna benzeyen bir çok hastalıga yakalanma rişkimizde yükseliyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.